Vitberg – zobacz film o powstaniu firmy i procesie produkcji

Vitberg. Zdobądź więcej informacji o tej marce

Zobacz jak przebiega wytwarzanie urządzenia RAM Vitberg+ w Nowym Sączu. Vitberg, który od 21 lat zajmuje się wytwarzaniem sprzętu do wibroterapii, uchyla drzwi swojej fabryki na profilu YouTube.

Wiele lat doświadczeń w jednym zestawie marki Vitberg

Urządzenie RAM Vitberg+ to aparat do wibroterapii oscylacyjno-cykloidalnej, mające na celu podniesienie jakości życia osób cierpiących na rozmaite schorzenia. Pełny zestaw jest złożony z sześciu elementów stymulujących i dwóch nieaktywnych, co umożliwia poddanie całego ciała wibroterapii. Dzięki podziałowi aparatu na odrębne moduły można swobodnie dokładać do modułu podstawowego potrzebne nam elementy masujące tak, by dopasować zestaw do indywidualnych potrzeb konkretnego pacjenta.

Vitberg – wysoka jakość i dbałość o detale

Do składu urządzeń marki Vitberg wykorzystywane są tylko elementy certyfikowane, w większości dostarczane od polskich dostawców. Poszycie uszyte jest z łatwej do dezynfekcji skóry ekologicznej. Do produkcji zestawów RAM Vitberg+ używa się innowacyjnych maszyn wysokiej jakości. Każdy moduł, jak również jego elementy elektroniczne sterowania, składany jest ręcznie, a potem indywidualnie sprawdzany przed wysyłką do kupującego.

Kontakt z nami:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]