Urządzenia Vitberg do wibroterapii – recenzja autora bloga „Testy outdoorowe”

Szukasz więcej informacji o marce Vitberg? Wejdź na www.testyoutdoorowe.pl

Wibroterapia, czyli oddziaływanie na organizm człowieka drganiami o rozmaitej intensywności, może wyraźnie podnieść komfort życia ludzi cierpiących z powodu bólu szyi, kręgosłupa czy nóg. Urządzenia masujące polskiej marki Vitberg zostały stworzone z myślą zarówno o pacjentach klinik oraz poradni rehabilitacyjnych, jak i o użytkownikach domowych.

Aparaty Vitberg – działanie i konstrukcja

Moduły do wibroterapii RAM Vitberg+ to zestaw najwyższej jakości, jest złożony z części bazowej (koniecznej do uruchomienia całości zestawu), 5 modułów stymulujących i 2 nieaktywnych, służących do ustawienia ciała w wygodnej pozycji w trakcie zabiegu. Podstawowy moduł pozwoli na efektywny masaż kręgosłupa i nóg, ale również posłuży do relaksacji i walki z objawami stresu.

Urządzenie wykonane jest z niezwykłą dbałością o szczegóły. Wykorzystane materiały i komponenty w większości produkowane są nad Wisłą. Podłączenie i uruchomienie kolejnych modułów jest bardzo proste. Dzięki poręcznemu pilotowi możemy wybrać interesujący nas poziom intensywności wibracji. Aparat do wibroterapii RAM Vitberg+ będzie przydatny zarówno osobom starszym, jak i sportowcom.

Kontakt z nami:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]