Urządzenia RAM Vitberg+ – zobacz co myśli o nim Mistrz Świata w kickboxingu

Zajrzyj tu, jeśli poszukujesz więcej informacji w temacie marki Vitberg

Nieistotne czy jesteś Panią domu czy wyczynowym sportowcem, nie ma wątpliwości, że Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ może przyczynić się do poprawy jakości Twojego życia. Odwiedź z nami miejsce, gdzie produkowane są aparaty do terapii wibracyjnej firmy Vitberg z Nowego Sącza.

Urządzenia marki Vitberg – poznaj opinię MŚ w kickboxingu

Towarzysz Pani Bogusławie oraz Mistrzowi Świata Łukaszowi Pławeckiemu podczas ich pobytu w centrali firmy Vitberg i zobacz, jak pomogły im aparaty do wibroterapii tej marki. Spowolniony metabolizm, stres, regeneracja organizmu po wyczerpujących treningach czy bolące biodro – właśnie do walki z takimi dolegliwościami zostały zaprojektowane aparaty do masażu wibracyjnego.

Vitberg – co warto wiedzieć o producencie

Firma Vitberg jest polskim producentem urządzeń do terapii wibracjami, która w rezultacie wieloletnich badań nad tym zagadnieniem stworzyła unikatowy produkt – modułowy Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Urządzenia są montowane w 100% w Nowym Sączu, z elementów polskiej produkcji, a wszystkie ich części składane są ręcznie. Vitberg dba o ścisłą kontrolę jakości, dlatego przed oddaniem do użytkowania każdy moduł jest dokładnie testowany. Z myślą o swoich pacjentach, bo tak są traktowani klienci firmy, Vitberg nieustannie rozwija oferowane produkty, uczestnicząc w pracach badawczych nad urządzeniami i zagadnieniami zwiazanymi z wibroterapią.

Kontakt z nami:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]