Środki ochrony indywidualnej – maseczka z przyłbicą wielokrotnego użytku

Więcej o maseczce wielokrotnego użytku na vitberg.com/firma/sklep/maseczki-ochronne/vitberg-mini-shield

Koronawirus, który rozprzestrzenił się na cały glob, na skroś zmieniła nasze życie oraz kontakty społeczne. Zasady dystansu społecznego nakładają nieodzowność stosowania określonych środków, których rolą jest zabezpieczać nas przed rzeczywistym zagrożeniem zakażenia się tym groźnym wirusem. Idąc do kina czy apteki, gdzie zwykle spotykamy większe tłum ludzi, musimy bezwzględnie założyć na usta oraz nos maskę ochronną. Co jednak uczynić, jeżeli ciężko oddychamy w popularnej maseczce z bawełny?

Maseczka wielorazowa w formie ochronnej przyłbicy

Ci, którzy uważają ochronne maski z bawełny za nieporęczne i mają kłopoty ze swobodnym oddychaniem w czasie ich używania, mogą zaopatrzyć się w ochronną mini przyłbicę. Takim środkiem ochrony indywidualnej jest właśnie maseczka wielorazowego użytku Mini Shield firmy Vitberg. Chroni ona użytkownika przed zakażeniem wirusem w takim samym stopniu jak maska chirurgiczna, a więc zasłania usta i nos, ale równocześnie umożliwia bezproblemowe oddychanie. Jej głównymi plusami są komfort, wytrzymałość oraz nieznaczna waga, nie przekraczająca 7-10g. Ta maseczka z przyłbicą wytworzona jest z tworzyw, za sprawą których może być użytkowana po wielokroć. Jej przysłonę z tworzywa sztucznego po każdym użyciu można odkazić, a samą całość można również wyprać ręcznie (nawet do trzydziestu razy) przy pomocy popularnych detergentów.

Kto powinien nosić wielorazową maseczkę z przyłbicą?

Ochronną przyłbicy zaleca się stosować każdemu, komu zależy na ochronie, ale i na komforcie. Osoby mające trudności z oddychaniem, mające powyżej 50 roku życia czy aktywnie uprawiające sport docenią swobodę jaką daje taka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona też idealna dla wszystkich, którzy mają obowiązek nakładać ochronne maseczki w czasie pełnienia pracy. Mini Shield marki Vitberg nie przeszkadza w noszeniu okularów, nie krępuje ruchów szyi, a jej stosowanie nawet przez wiele godzin nie powoduje uczucia dyskomfortu. Nie zakłóca ona działania FaceID, co zapewne uznają za atut młodsi użytkownicy.

Kontakt z nami:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]