Opinia redaktora bloga „Polaku lecz się sam” o urządzeniach do wibroterapii Vitberg

Zobacz więcej szczegółów o marce Vitberg na polakuleczsiesam.pl

Zapoznaj się z wynikami testu urządzenia do wibroterapii marki Vitberg, który przeprowadził redaktor bloga „Polaku lecz się sam”. Recenzję zestawu RAM Vitberg+ Moduł Szyja opracowano po 30-dniowym okresie użytkowania modułu.

Vitberg – recenzja redaktora bloga „Polaku lecz się sam”

Redaktor testujący Moduł Szyja systemu RAM Vitberg+ zaobserwował, że już po kilku sesjach rzadziej pojawia się u niego ból odcinka szyjnego, wywołanego długotrwałą pracą przed komputerem. Ponadto, użycie programu relaksacyjnego polepszyło również sen testującego, dzięki odprężeniu ciała oraz zmniejszeniu napięcia mięśni.

Redaktor bloga „Polaku lecz się sam” podkreśla, że przy używaniu zestawów do masażu wibracyjnego marki Vitberg ważna jest regularność sesji, gdyż wtedy działanie wibroterapii odczuwa się wcześniej. Za zestawem RAM Vitberg+ przemawia też wysoka jakość wykonania, łatwość instalacji, jego estetyka oraz to, iż jest to dzieło rodzimego producenta. Osobom zastanawiającym się nad zakupem całego zestawu (lub wyłącznie niektórych jego części) zaleca się przetestowanie mat masujących w poradniach Vitberg obecnych na terenie całego kraju.

Kontakt z nami:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]