Opinia portalu „Kto Cię wyleczy” o urządzeniach do wibroterapii Vitberg

Co powinno się wiedzieć o Vitberg opinie?

Czy wibroterapia może pomóc osobom cierpią na ból kręgosłupa będącym skutkiem pracy w pozycji siedzącej? Zapoznaj się z opinią dziennikarki portalu „Kto Cię wyleczy” o zestawie do wibroterapii firmy Vitberg.

Aparat RAM Vitberg+ – alternatywa dla przeciwbólówek?

Podczas pracy przed monitorem z czasem odczuwamy odrętwienie ramion i szyi, bóle kręgosłupa czy uczucie ciężkości w nogach. Jest to wynikiem braku optymalnej ilości ćwiczeń, ponieważ niedostatek czasu bywa często przeszkodą do uprawiania sportu lub regularnych wizyt w gabinecie masażu. Dzięki urządzeniu RAM Vitberg+ można jednak efektywnie rozmasować te elementy ciała, w których odczuwamy ból. Elementy zestawu do wibroterapii firmy Vitberg – zależnie od naszej potrzeby – wprawią w wibracje kolana, szyję, nogi, plecy lub biodra. Wibroterapia nie tylko pomaga walczyć z bólem, ale również relaksuje, co owocuje obniżeniem poziomu stresu i mocniejszym snem. Dodatkowo Vitberg opracował moduł Metabolizm.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ jest zbudowany z modułu bazowego i pięciu dodatkowych modułów stymulujących. Modułowość jest istotną cechą produktów firmy Vitberg: można zakupić pełen zestaw wszystkich elementów bądź wybrać tylko te, które będą nam niezbędne do walki z bólem.

Kontakt z nami:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]