Vitberg opinie, Vitberg

Napieraj.pl o urządzeniu do wibroterapii marki Vitberg

Co o terapii wibracjami myślą sportowcy? Czy rekomendują korzystanie z Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+? Jaki wpływ na organizm człowieka mają wibracje?

Aparaty firmy Vitberg – opinie sportowców

W sportowej rehabilitacji od wielulat wykorzystuje się drgania o niskiej częstotliwości. Wibroterapia może wpłynąć pozytywnie na zwiększenie poboru tlenu, jak również utlenienie krwi i mięśni. Masaż wibracyjny rozluźnia mięśnie, wspomaga ich odbudowę po intensywnym wysiłku. Nawet jeżeli zajmujemy się sportem tylko dla przyjemności, również możemy skorzystać z korzyści jakie daje wibroterapia. Dzięki marce Vitberg łatwo można poddać się takiemu zabiegowi we własnym mieszkaniu. Opracowane nad Wisłą urządzenie RAM Vitberg+ jest banalne w obsłudze: sterowane jest pilotem, którym bez problemu wskażemy odpowiedni program (w wersji podstawowej jest to tryb Relaks, Kręgosłup lub Nogi) oraz intensywność wibracji.

Aparat firmy Vitberg zbiera wiele pozytywnych recenzji zarówno od sportowców wyczynowych, rehabilitantów oraz lekarzy, jak i zwykłych użytkowników. Zwracają oni uwagę, iż moduły wibrujące pozwalają na rozluźnienie i odprężenie organizmu, dające wrażenie jak po wizycie u fizjoterapeuty-masażysty.

Kontakt z nami:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]