Jak powstają zestawy do wibroterapii firmy Vitberg?

Zajrzyj na https://www.wibroterapia.com/vitberg-z-wizyta-u-jedynego-w-polsce-producenta-urzadzen-medycznych-do-wibroterapii/, aby otrzymać szczegółowe informacje o marce Vitberg

Z każdym rokiem wibroterapia znajduje zastosowanie w coraz to nowych dziedzinach:kosmetologii, rehabilitacji czy sporcie wyczynowym. Mało kto jednak wie, że w to właśnie w Polsce powstają urządzenia do wibroterapii, które mogą służyć zarówno sportowcom, lekarzom i fizjoterapeutom, jak i przeciętnemu Kowalskiemu .

Vitberg – urządzenia do terapii wibracjami polskiego producenta

Produkcja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ odbywa się w fabryce w Nowym Sączu. Część produkcyjna składa się z kilku działów, między innymi z: wykrawalni, montowni, działu elektroniki i szwalni. Zaprojektowanie aparatu trwało wiele lat. Produkty Vitberg składane są ręcznie, a ich poszczególne części poddawane są odpowiednim testom. Okrycie urządzenia szyte jest ze skóry ekologicznej, stosowanej w przychodniach i szpitalach, gdyż jest mocna i łatwo ją dezynfekować.

Zestaw RAM Vitberg+ – do profesjonalnej kliniki i do domu

Z aparatów marki Vitberg, które składają się z modułu bazowego, 5 dodatkowych modułów aktywnych i 2 nieaktywnych, można używać zarówno we własnym domu, jak i w klinikach i gabinetach rehabilitacyjnych. Wychodząc naprzeciw potrzeb profesjonalnych gabinetów, Vitberg włączył do oferty produkcję kozetek oraz foteli, których celem jest poprawne ułożenie pacjenta w czasie zabiegów terapii wibracyjnej.

Kontakt z nami:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]