Jak działa wibroterapia? Opinie o urządzeniach Vitberg

Tu odnajdziesz szczegółowe informacje dotyczące marki Vitberg

Czym jest wibroterapia i jaki ma wpływ na poprawę zdrowia człowieka? Czy pomaga leczyć niektóre choroby? Czy można kupić zestawy do terapii wibracjami dla prywatnego użytku? Dowiedz się wszystkiego z artykułu portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia lecznicza i profilaktyczna, która opiera się na stymulacji pracy mięśni poprzez skierowanie przez stosowne urządzenie impulsu mechanicznego. Na działanie wibracji można wystawić całe ciało albo skupić się na konkretnej jego części. Korzystanie z wibroterapii rekomendują fizjoterapeuci, rehabilitanci i lekarze medycyny sportowej.

Terapia wibracjami pomaga podnieść kondycję organizmu na różny sposób: poprawia perystaltykę jelit, wspomaga leczenie dolegliwości urologicznych, usprawnia krążenie limfatyczne, jak również może przyczynić się do nasilenia procesów metabolicznych i w efekcie wspomóc odchudzanie. Drgania urządzeń do terapii wibracyjnej uspokajają i łagodzą stres, ułatwiają odprężenie pacjenta, poprawiają krążenie w nogach, jak również wspomagają przepływ krwi i limfy, co wykorzystuje się w zapobieganiu objawów zawału serca oraz miażdżycy.

RAM Vitberg+ – urządzenie do wibroterapii od polskiego producenta

Zainteresowanie terapią wibracjami rośnie z roku na rok, jednakże pacjenci pragną używać urządzeń do wibroterapii również prywatnie, w zaciszu swojego domu. Dla nich właśnie kierowana jest oferta polskiej firmy Vitberg, produkującej zestaw RAM Vitberg+. Klientom indywidualnym firma Vitberg oferuje możliwość sprawdzenia swoich produktów w sieci poradni, działających na terenie całej Polski.

Kontakt z nami:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]