Historia urządzeń do wibroterapii marki Vitberg

Na innpoland.pl odnajdziesz więcej informacji o marce Vitberg

Przeczytaj wywiad portalu „INN:Poland” z właścicielem firmy Vitberg specjalizującej się w wytwarzaniu Rehabilitacyjnych Aparatów Masujących Vitberg+. Poznaj historię firmy, która zainteresowała się zagadnieniem terapii wibracjami ćwierć lat temu i odtąd skutecznie modernizuje swoje produkty.

Urządzenia marki Vitberg – opinie użytkowników są najważniejsze

Terapia wibracjami obecna jest w medycynie od ponad 100 lat, natomiast intensywne badania nad tym sposobem profilaktyki trwają niespełna od czterdziestu lat. Wibroterapia może być alternatywą dla leków przeciwbólowych, które być może pomagają szybciej, jednak mają doraźne działania i są ingerują w równowagę chemiczną organizmu człowieka. Marka Vitberg sprzedała już ponad ćwierć miliona aparatów, które spotkały się z pozytywną oceną klientów. Moduły RAM Vitberg+ mogą być stosowane podczas rehabilitacji sportowców, są jednak też dedykowane do prowadzenia terapii w domu.

Firma Vitberg założył 52 placówki na terenie kraju, gdzie możliwe jest przetestowanie aparatu i przekonanie się o jego skuteczności. Co czwarty pacjent Poradni Vitberg pragnie zakupić taki aparat na własność. Z myślą o nich firma Vitberg wciąż pracuje nad rozwojem swoich produktów.

Kontakt z nami:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]