30 dni testu zestawu do wibroterapii Vitberg – opinia wortalu „Uroda i Zdrowie”

Zajrzyj tutaj po więcej informacji o marce Vitberg

Zapoznaj się z wynikami testu zestawu do wibroterapii marki Vitberg, którego podjęli się redaktorzy serwisu „Uroda i Zdrowie”. Recenzja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Metabolizm została opracowana po miesiącu użytkowania produktu.

Vitberg – opinia redaktorki serwisu „Uroda i Zdrowie”

Urządzenie marki Vitberg jest proste do instalacji. Zaledwie w kilka sekund po podłączeniu elementów do modułu bazowego można rozpocząć masaż wibracyjny śródbrzusza, nadbrzusza oraz okolic bocznych i podżebrowych brzucha. Wibracje działają pobudzająco na jelita. Vitberg opracował również moduł Biodra, który wprowadza w wibracje m.in. mięśnie dwugłowe i czworogłowe oraz pośladkowe uda. Intensywność drgań urządzenia regulowana jest pilotem. Po niespełna kilku dniach stosowania modułu Metabolizm redaktorka Urody i Zdrowia zauważyła u siebie stymulację procesów przemiany materii, a w rezultacie – na zakończenie miesięcznego testu – spadek wagi.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+, z którego można korzystać też przy schorzeniach mięśni, układu kostno-stawowego oraz do niwelowania innych dolegliwości, dostępne są w licznych placówkach i punktach rehabilitacyjnych na terenie kraju.

Kontakt z nami:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]