Tani parking przy lotnisku – potrzebne rozwiązania dla podróżnych

Więcej o lotnisko Balice parking.

Sposobność trafienia także w bardzo oddalone miasta świata, wygoda i szybkość – to nadrzędne atuty lotów samolotem, które sprawiły, iż tego rodzaju wyprawy zyskały niesamowitą popularność. Podróż, której częścią jest lot, łączy się aczkolwiek z drobnymi niedogodnościami, z których najpoważniejszą jest niewątpliwie problem dostania się na lotnisko – a masa podróżnych w tym celu musi przecież przejechać dziesiątki kilometrów. Tak dużą odległość najwygodniej jest pokonać swoim samochodem. Co jednak zrobić z nim w czasie samego wyjazdu? Jak po jego pozostawieniu dojechać na lotnisko? Te i inne zagadnienia łączące się z przyjazdem do portu lotniczego prywatnym samochodem rozwiąże skorzystanie z dobrze przygotowanego parkingu w pobliżu lotniskaobsługującego lokalnych oraz międzynarodowych przewoźników.

Tani parking przy lotnisku w Krakowie – zarezerwuj miejsce online

Wylatujący z lotniska w podkrakowskich Balicach mogą śmiało zaplanować swój wyjazd tak, by do portu lotniczego dojechać prywatnym autem. Na miejscu mogą pozostawić go na monitorowanym parkingu oddalonego nieznacznie od samego lotniska. Taki parking gwarantuje pełną ochronę samochodu, zatem w trakcie wyjazdu nie muszą rzecz jasna się o niego zamartwiać. Bezpieczeństwa auta pilnować będą ochroniarze, a kolejną asekurację stanowi sieć kamer. Korzystanie z oferty parkingu usprawnia możliwość rezerwacji telefonicznej, dzięki której nie musimy martwić się, iż po dotarciu na parking nie znajdziemy miejsca odstawić pojazdu. Cały teren parkingu jest oprócz tego utwardzony, co jest ogromnie przydatne podczas opadów śniegu czy też deszczu.

Parking przy lotnisku w Kraków-Balice – gwarancja pomocy załogi

Decydując się na usługi oferowane przez parking monitorowany w okolicy lotnisku możemy spodziewać się też szeregu ułatwień, dzięki którym podróż przebiegnie bez trudności. Najważniejszym z nich jest niewątpliwie opcja skorzystania z przewozu z parkingu na lotnisko, którego cena zawarte są w koszcie usługi parkowania. Co więcej, podróżni mogą liczyć na asystę obsługi parkingu w nagłych przypadkach, jak przykładowo obniżenie ciśnienia w oponach albo rozładowanie akumulatora.

Kontakt z nami:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]