Rekomendowany fotograf Google – wirtualne spacery wysokiej jakości

Znajdź rekomendowany fotograf Google Krynica Zdrój na miarę swoich potrzeb na http://bit.ly/2ZLh1Ry

Spacery wirtualne po firmach cieszą się w ostatnich latach popularnością, a mnóstwo osób coraz częściej zamawia wykonanie takiej usługi, a następnie umieszczenie spaceru na wizytówkach Google. Możliwość zdalnego zwiedzenia firmy przysporzy wielu nowych klientów i pozwoli zwiększyć zyski naszego biznesu. Żeby jednak spacer był najwyższej jakości, jego stworzenie należy zlecić rekomendowanemu fotografowi Google.

Jakie kryteria spełnia rekomendowany fotograf Google?

Rekomendowany fotograf Google to osoba, która jest zalecana przez Google do przygotowania wirtualnego spaceru po naszym przedsiębiorstwie oraz wykonania materiałów fotograficznych, które będą umieszczane w wizytówce Google. To nie jest osoba zatrudniona w Google czy związana z marką, ale taka, która spełnia kryteria jakościowe Google i tym samym wyróżnia się profesjonalizmem. Aby zdobyć certyfikat, rekomendowany fotograf Google musi zamieścić przynajmniej 50 fotografii sferycznych wysokiej jakości (według wymogów Google), co stanowi potwierdzenie jego umiejętności. O uzyskanie certyfikatu fotografa Google mogą starać się zarówno agencje, jak i osoby prywatne.

Dlaczego należy postawić na fotografa Google?

Pierwszym powodem, dla którego należy wybrać fotografa Google, są jego potwierdzone kompetencje. Fotograf, który spełnił wymogi Google pod kątem jakości zdjęć, z pewnością potrafi sporządzić wirtualne spacery Google Street View czy jakościowe panoramy 360. W ten sposób nie narażamy się na nieudolny czy błędnie zrealizowany projekt. Rekomendowany fotograf Google zna również zasady przygotowania takich zdjęć i samo zlecenie wypełni sumiennie. Fotograf polecany przez Google wspiera także firmy, które korzystają z jego oferty i może to być początek konstruktywnej oraz długotrwałej współpracy między nimi.

Rekomendowany fotograf Google świadczy też nieraz więcej usług. Osoby, które specjalizują się w wykonywaniu zdjęć czy wirtualnych spacerów mogą przekazać nam lub sprzedać tradycyjne zdjęcia wysokiej jakości pochodzące z procesu tworzenia spaceru wirtualnego, podpowiedzieć nam których ujęć warto użyć, wykonać materiały na pozostałe serwisy takie jak Facebook lub YouTube, doradzić nam podczas tworzenia i uzupełniania wizytówki w Google, jak również pomóc w jej weryfikacji – co jest dużym atutem.

Jak znaleźć fotografa Google?

Fotografa Google możemy znaleźć w sieci, między innymi wyszukując ich w wewnętrznej bazie Google. Na stronie projektu Wizytówka Google Moja Firma znajduje się szczegółowy spis, w którym po wybraniu miejscowości uzyskamy dane polecanych fotografów z danego rejonu. Rekomendowany fotograf Google może także reklamować się specjalnym logo, które informuje, że dysponuje on odpowiednimi umiejętnościami i jest zawodowcem w zakresie wykonywania wirtualnych spacerów oraz zdjęć sferycznych.

Kontakt z nami:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]