Regionalna firma a marketing – o pozycjonowaniu stron w Krakowie

Zamów pozycjonowanie stron www Kraków na https://seo4.net/pozycjonowanie-stron/krakow/.

Ogólna dostępność internetu oraz wygoda użycia go w celu wyszperania potrzebnych usług i produktów doprowadziła do tego, iż każde przedsiębiorstwo pragnie teraz zaistnieć w sieci. Naturalnie, samo uruchomienie strony firmowej nie zagwarantuje, iż potencjalni klienci do nas trafią – kluczowa jest bowiem obecność na wysokich miejscach w wynikach wyszukiwania. Mnóstwo mniejszych firm, które funkcjonują jedynie w określonym województwie czy też nawet w jednej miejscowości, np. w Wrocławiu albo w Krakowie, zastanawia się, czy warto pozycjonować i optymalizować stronę firmową. Odpowiedź jest jedna – oczywiście!

Pozycjonowanie lokalne – pokaż swoje usługi potencjalnym klientom

Użytkownicy internetu szukając w wyszukiwarkach ofert sklepów stacjonarnych albo usług korzystają na ogół z fraz lokalnych, a więc mających w składzie nazwę danego miasta, jak np. “depilacja brwi kraków”, “sklep plastyczny kraków” albo “restauracja gruzińska kraków”. Dlatego pozycjonowanie lokalne stron jest sposobnością dla drobnych firm na pokazanie swoich usług potencjalnym odbiorcom, mieszkającym na konkretnym obszarze. Oferta pozycjonowania dla biznesów regionalnych nie odbiega wiele od typowego pozycjonowania. Odróżnia się zasadniczo tym, że strategia SEO zorientowana jest na wzrost widoczności głównie fraz lokalnych, na przykład przez założenie oraz optymalizację wizytówki GMF, wdrożenie zoptymalizowanego pod te frazy contentu czy zdobywanie linków z tak zwanymi NAP-ami, które pomagają wyszukiwarkom powiązać firmę z określoną lokalizacją.

Pozycjonowanie dla podmiotów z Krakowa

Agencja SEO4.net z Krakowa działa w obszarze tworzenia stron www i pozycjonowania, optymalizacji od prawie 15 lat. W trakcie tych lat do głębi rozeznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy szeregu miejscowym biznesom podnieść widoczność ich stron firmowych i trafić do nowych odbiorców. Oferujemy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie link building, rozwinięcie treści oraz optymalizację techniczną strony. Nad wypełnieniem planu zgodnie z przyjętym harmonogramem prac czuwa indywidualny opiekun, a przy użyciu naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może sprawdzać na bieżąco rezultaty pozycjonowania.

Kontakt z nami:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]