Przyjęcia urodzinowe dla dzieci – możesz organizować je w sali zabaw

Rocznica urodzin to jedno z niewielu wydarzeń, które obchodzimy z nieustającym entuzjazmem przez całe życie. Nikt aczkolwiek nie odnosi się do tematu imprezy urodzinowego z taką uciechą jak kilkulatki – wszystkie następujące urodziny to dla dziecka ulubiony dzień w roku, którego oczekuje z podnieceniem.

Przyjęcie urodzinowe dla dzieci – w mieszkaniu czy w centrum zabaw?

Pierwszą myślą rodzica jest przeważnie to, że przyjęcia urodzinowe najłatwiej urządzić w mieszkaniu. Łączy się to jednakże z potrzebą własnoręcznego zapewnienia smakołyków dla maluchów oraz ich opiekunów, a także przygotowania gier innych od tych, w jakich znajomi dziecka biorą udział w czasie zwyczajnych wizyt. O ile organizacja urodzin, na które przybędzie 3-4 małych imprezowiczów nie będzie sprawiać problemów, to już przy większej liście zaproszonych, w mieszkaniu przeciętnej wielkości może nie wystarczyć miejsca, aby opiekuni i pociechy spędzili ten dzień w komforcie. Wynajem sali na urodziny w takich przypadkach jest więc najlepszym wyjściem.

Czy warto zamówić organizację urodzin w sali zabaw?

Przyjęcie urodzinowe dla dziecka w sali zabaw na sporo atutów. W zasadzie nie trzeba wcale przejmować się sprawami organizacyjnymi – przysmaki dla dzieci oraz zaproszenia na przyjęcie wykona właściciel sali, a opiekuni będą mogli skorzystać z gorących napojów i ciastek oferowanych w kawiarence. Zależnie od wybranej oferty w urodzinach może wziąć udział nawet trzydziestu kilkulatków, dla których na pewno nie zabraknie miejsca, ponieważ na czas trwania imprezy urodzinowego bawialnia jest całkowicie do dyspozycji najmłodszych gości. Zaproszeni spędzą także czas na grach zaplanowanych przez doświadczonego animatora. Możliwa jest także organizacja tematycznych urodzin, na przykład z motywami straży pożarnej, superbohaterskimi albo jednorożców.