Prowadzisz zakład gastronomiczny? Pamiętaj o meblach ze stali nierdzewnej

W kuchniach, gabinetach kosmetycznych lub lekarskich i fabrykach produkujących żywność nadzwyczaj istotne jest utrzymanie skrajnej czystości. To wymusza nie tylko przestrzegania restrykcyjnych procedur i stosowania preparatów odkażających, ale także właściwego wyposażenia. Utensylia oraz meble użytkowane w takich punktach nie mogą pochłaniać zabrudzeń, a ich powierzchnia powinna zapewniać natychmiastowe i dokładne czyszczenie oraz dezynfekowanie. Zatem w miejscach, gdzie priorytetem jest higiena, idealnie sprawdzają się meble ze stali nierdzewnej.

Meble ze stali nierdzewnej – okapy, blaty, stojaki

Meble ze stali nierdzewnej są bardzo często wykorzystywane w restauracjach, piekarniach oraz przetwórstwie spożywczym. W zapleczach kuchennych restauracji czy stołówek używa się między innymi stoły, regały do przechowywania żywności i blaty. Poza tym warto napomknąć o okapach i zmywakach, jak również różnego typu stojakach, które mogą być użyte do wyrastania wypieków. Ergonomiczne wykorzystanie pomieszczenia ułatwiają meble ze stali nierdzewnej na zamówienie – można dzięki nim zaaranżować wygodną kuchnię także na niewielkiej przestrzeni.

Meble ze stali nierdzewnej dla gabinetów medycznych

Projektując kształt mebli ze stali nierdzewnej, producent bierze również pod uwagę potrzeby gabinetów medycznych oraz kosmetycznych. Tu szczególne znaczenie mają stoły i regały umożliwiające sterylne przechowywanie przyrządów oraz preparatów wykorzystywanych w czasie zabiegów. Meble ze stali nierdzewnej spełniają wszelkie wymogi stawiane względem wyposażenia stosowanego w gabinetach medycznych – pozwalają na utrzymanie jałowości otoczenia, są mocne i estetyczne.