Projekty wnętrz mieszkań – kto je wykona?

Na https://joannaklusak.com/oferta/ dowiesz się, kto ma w swojej ofercie projektowanie i wykończenia wnętrz Kraków.

To, jak wyglądają pomieszczenia, w których przebywamy, ma ogromne oddziaływanie na nasze samopoczucie. Należy zatem zatroszczyć się o to, aby wnętrza naszego mieszkania były funkcjonalne, a ich stylistyka odpowiadał naszym gustom i potrzebom. Projektowanie wnętrz nie wydaje się skomplikowane, jednak często okazuje się, że aby wykonać je bezbłędnie, potrzebne są architektoniczne umiejętności. Stawka jest ogromna – chodzi wszak o codzienne dobre samopoczucie w domu, w którym przyjdzie nam żyć kilka albo nawet kilkadziesiąt najbliższych lat. Dlatego najlepiej zlecić to zadanie specjaliście – projektantowi wnętrz.

Aranżacja wnętrz – kompleksowa obsługa

Zlecając aranżację wnętrz architektowi zyskujemy opiekę specjalisty na wszelkich etapach projektowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i ustawienie mebli. Przygotowane przez niego projekty wnętrz będą w pełni funkcjonalne oraz ergonomiczne. To szczególnie ważne, gdyż optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni wymaga dużego doświadczenia, które można nabyć wyłącznie w trakcie studiów i wieloletniego wykonywania zawodu. W ramach indywidualnego zlecenia powstają zwykle trzy projekty wnętrz – budowlany, koncepcyjny i wykonawczy.

Nie tylko projekty mieszkań – inne usługi

Usługa architekta wnętrz w wielu przypadkach nie kończy się wyłącznie na opracowaniu projektów. By jego propozycje zostały urzeczywistnione, na ogół niezbędny jest też nadzór autorski, polegający na samodzielnym zakupieniu materiałów (ewentualnie ich wskazaniu w sklepach) oraz opiece nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Oprócz wykonania projektów wnętrz, architekt oferuje także pomoc przy wyborze nieruchomości, w profesjonalny sposób analizując potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego domu lub mieszkania.

Kontakt z nami:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]