Nie masz wirtualnego spaceru w Google Moja Firma? Koniecznie go dodaj!

Tu otrzymasz rzetelną pomoc fachowców w dziedzinie przygotowania wirtualnego spaceru w medycynie estetycznej

Wirtualne spacery, które rozpowszechniły się wraz z udostępnieniem usługi Google Street View, stają się coraz bardziej popularne, co powoduje, iż znajdują zastosowanie w promocji firm. Dają możliwość w prosty sposób przedstawienia siedziby przedsiębiorstwa ewentualnie nieruchomości, która jest istotna w naszym biznesie. Jest to ciekawy element, który warto umieścić w wizytówce Google Moja Firma. Mnóstwo podmiotów nie do końca jednak wie, jak działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak się go wykonuje oraz co daje jego publikacja w wizytówce GMF.

Jak działa wirtualny spacer Google Maps?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to połączone ze sobą interaktywne fotografie, które układają się w realistyczne odwzorowanie naszego biura. Możemy w nim rozglądać się po otoczeniu i przechodzić do następnych lokalizacji budynku, w którym zdalnie przebywamy. A więc wirtualny spacer to w kilku słowach możliwość odwiedzenia poszczególnych pomieszczeń nieruchomości i swobodnego przemieszczania po niej. Wirtualne spacery publikuje się m.in. obok zdjęć w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki jest udostępniany internautom, którzy przeglądają Google Maps w poszukiwaniu usług w naszej lokalizacji. Wirtualny spacer w wizytówce Google Moja Firma ma formę zdjęcia, a po kliknięciu tego elementu zostajemy przekierowani do dedykowanej witryny, gdzie rozpoczynamy wędrówkę po danym budynku. Spacer jest wgrywany na serwery Google, więc nie musimy troszczyć się o jego obsługę techniczną czy związane z tym opłaty. Możemy go natomiast prezentować klientom na naszej stronie internetowej.

Dlaczego warto stworzyć wirtualny spacer w Mapach Google??

Wirtualny spacer w Google Moja Firma opłaca się aktywować z kilku względów. Najistotniejszy z nich to kreacja profesjonalnego wizerunku firmy i pokazanie klientom zalet naszej działalności. To spowoduje, iż dużo chętniej wybiorą nas z ofert konkurencyjnych marek, jak również będą mieć do nas większe zaufanie. Jeżeli na naszej stronie internetowej i w wizytówce Google będziemy posiadali wirtualny spacer i materiały graficzne bardzo dobrej jakości, przeglądarka Google sama będzie oceniała nas wyżej i będzie promować nas bardziej od marek nie posiadających spaceru 3D. Umieszczenie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest też niesłychanie proste technicznie. Na rynku działa wielu zawodowych fotografów, którzy dość szybko i – co równie istotne – w rozsądnej cenie wykonają taki spacer i dodadzą go do wizytówki.

Wirtualny spacer Google Maps jest przydatny w wielu branżach. Na pewno będzie to branża turystyczno-hotelarska, w której możemy go użyć, żeby pochwalić się oferowanymi pokojami do wynajęcia. Można również zaprezentować w ten sposób swoje biuro czy punkt, gdzie prowadzimy działalność, np. gabinet medycyny estetycznej czy lokal gastronomiczny. Z wirtualnego spaceru możemy skorzystać również wtedy, gdy zamierzamy zatrudnić nowych pracowników, by przekonać ich do złożenia dokumentów do naszej firmy.

Kontakt z nami:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]