Nie martw się o auto w czasie wylotu – skorzystaj z parkingu przy lotnisku

Kraków Balice parking. Uzyskaj więcej informacji na pandaparking.pl.

Podróż samolotem jest popularnym środkiem transportu, lubianym przez turystów, jak i biznesmenów. Zanim jednak wejdziemy do samolotu, żeby udać się na wycieczkę musimy w jakiś sposób dojechać na lotnisko. O ile zdamy się na publiczne środki transportu, nasze problemy w tej kwestii znikną po dotarciu do portu lotniczego. Jeśli jednak wolimy skorzystać z własnego auta, zrodzi się pytanie: gdzie go zostawić na czas naszego wyjazdu?

Długoterminowy parking przy lotnisku – zostaw auto pod dobrą opieką

Jasne, że najłatwiejszym rozwiązaniem jest poprosić członka rodziny lub znajomego o podwózkę na lotnisko, a następnie o odebranie po naszym powrocie. Nie każdy jednak ma sposobność zorganizować sobie taki transport, gdyż wiele wylotów ma miejsce nocą lub w godzinach pracy. Na szczęście obok wielu dużych portów lotniczych, na przykład w Balicach koło Krakowa, utworzyły się całodobowe parkingi, na których niewielkim kosztem możemy zostawić samochód na dłuższy czas. Korzystanie z oferty takich parkingów jest całkiem bezpieczne – nad naszym autem czuwa profesjonalna ochrona, , a zaparkowane samochody objęte są ubezpieczeniem w trakcie postoju.

Transfer na lotnisko, rezerwacja miejsca, pomoc techniczna – co zapewniają długoterminowe parkingi w Balicach?

Parkingi przy lotniskach zwykle zapewniają też dodatkowe udogodnienia. Przykładowo te mieszczące się w Balicach koło Krakowa oferują całodobowo swoim klientom transport na lotnisko, więc dostaniemy się do portu lotniczego w trzy minuty i to razem z walizkami. Pracownik parkingu zabierze nas z lotniska też po powrocie. Jeśli w naszym aucie wyładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, będziemy mogli użyć urządzeń rozruchowych, kompresora lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A posiadacze samochodów elektrycznych znajdą tam dedykowaną stację do ładowania. Na tego typu parkingach można również sprawdzić przed wylotem wagę bagażu podręcznego i upewnić się, że nie przekracza dozwolonych limitów.

Kontakt z nami:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]