Konsulting w przetargach. Kiedy warto?

Na https://doradztwo-przetargi.pl/ sprawdzisz, kto ma w swojej ofercie doradztwo w przetargach.

Kancelarie, jakie specjalizują się w doradztwie w przetargach publicznych, oferują swoje usługi obu stronom postępowania przetargowego – podmiotom układającym przetargi i osobom składającym oferty. Usługa wielokrotnie ma charakter kompleksowy oraz mieści niemalże wszelkie aspekty przetargu publicznego.

Na czym polega doradztwo przetargowe / doradztwo w przetargach /doradztwo w przetargach publicznych?

Kancelarie specjalizujące się w doradztwie przetargowym pomagają również podmiotom, które chcą zorganizować przetarg, czyli zamawiającym, jak również wykonawcom, czyli przedsiębiorstwom potrzebującym wystartować w przetargu oraz złożyć ofertę.

Konsulting w przetargach obejmuje szereg aspektów. W przypadku wykonawców będzie to pomoc w przygotowaniu oferty zgodnej z warunkami przetargu. Z kolei w przypadku zamawiających może to być całościowe przygotowywanie i prowadzenie działania przetargowego, pomoc w agregacji zamówień, opracowanie procedur oraz regulaminów lub audyt wewnętrzny dokumentacji postępowania przetargowego oraz propozycji, które na niego napłynęły.

Przetargi / przetargi publiczne. Dlaczego opłaca się zdecydować się na usługę doradztwa przetargowego

Kancelarie, które specjalizują się doradztwem w przetargach publicznych, są nienagannie przygotowane pod kątem legislacyjnym do zaplanowania, przygotowania i prowadzenia przetargu, a także do stworzenia oferty przetargowej. Mają również duże doświadczenie w tej materii, mogą służyć pomocą oraz radą na dowolnym etapie postępowania przetargowego.

Kontakt z nami:
Kancelaria Doradztwo-Przetargi sp. z o.o.
Wały Piastowskie 1/ 1508
80-855 Gdańsk

Mob.: 606 205 108
E-mail: [email protected]