ochrona Kraków, ochrona osób i mienia Kraków

Jakie korzyści daje ochrona osób i mienia?

Form zabezpieczania osób oraz mienia jest bardzo dużo. Zalicza się do nich skorzystanie z usług agencji ochrony osób i mienia. Z usług tego rodzaju agencji najczęściej korzystają urzędy oraz właściciele przedsiębiorstw. Przybywa także osób prywatnych, które w ten sposób chcą chronić swój dobytek.

Ochrona osób i mienia: dlaczego warto postawić na usługi agencji?

Do występujących najczęściej zdarzeń losowych, które mogą się przydarzyć właścicielowi firmy w czasie jego nieobecności jest włamanie. Do tego typu zdarzenia może dojść nie tylko w firmie, ale też w budynku publicznym. Rzecz jasna pracę potencjalnym włamywaczom można poważnie utrudnić, stawiając na antywłamaniowe drzwi oraz okna. Można również zamontować instalację alarmową. Wszystkie te zabezpieczenia bez wątpienia utrudnią włamywaczom dostanie się do środka budynku. Bezpieczeństwo firm i urzędów, ale także klientom czy zatrudnionym w nich pracownikom, można zapewnić, decydując się na skorzystanie z usług świadczonych przez agencję ochrony mienia i osób. Pracownikom agencji można powierzyć najróżniejsze zadania. Mogą oni objąć chroniony budynek obejmującym całą dobę monitoringiem, mogą też patrolować teren czy prowadzić ewidencję niepokojących zdarzeń, które zaobserwowano w budynku.

Ochrona osób i mienia – plusy dla przedsiębiorcy

Każdy pracodawca, który zatrudnia więcej niż 25 pracowników zobowiązany jest każdego miesiąca odprowadzać obowiązkowe składki na PFRON. Agencja ochrony, która zatrudnia osoby niepełnosprawne, może natomiast uzyskać status Zakładu Pracy Chronionej. Przedsiębiorstwa, które postawią na nadzór swoich obiektów przez taką właśnie agencję, mają prawo do skorzystania z ulg na składki na PFRON. Ulga ta może sięgać nawet 65 procent. W efekcie w skali roku na obniżeniu składek wpłacanych na PFRON można zaoszczędzić zaskakująco wysokie kwoty.

Kontakt z nami:
Przedsiębiorstwo Usługowe SED-HUT S.A.
ul. Tadeusza Sendzimira 5
30-969 Kraków

Tel.: + 48 12 643 18 29
E-mail: [email protected]