E-handel na wyciągnięcie ręki – sklep WooCommerce

Jesteś zainteresowany najkorzystniejszą ofertą tworzenia sklepów internetowych? Nie wahaj się! Skieruj się na wpmagus.pl/uslugi/sklepy-internetowe/

Zamierzasz otworzyć sklep online? Jeśli posiadasz już stronę firmową na WordPressie, ale także jeżeli nie dysponujesz w ogóle stroną internetową i zaczynasz od podstaw, sklep WooCommerce jest wyśmienitym wyjściem.

Tworzenie sklepu WooCommerce – plusy tej wtyczki

Z uwagi na to, jak dużą popularnością mogą pochwalić się witryny tworzone z wykorzystaniem WordPressa, nie trudno dojść do wniosku, że w konsekwencji pojawiła się wtyczka dająca możliwość na postawienie sklepu internetowego na tym CMS-ie. WooCommerce, gdyż taka nazwę dano owej wtyczce, ma sporo zalet. Zupełnie jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce można szybko spersonalizować z wykorzystaniem płatnych lub bezpłatnych motywów, a jego obsługa nie jest skomplikowana. Sklep WooCommerce jest też przyjazny do optymalizacji pod przeróżne wyszukiwarki, co powoduje, że jest większa szansa na zdobycie pozycji w Top3 w wynikach organicznych, a w rezultacie szybciej dotrzeć do szerszego kręgu klientów. Za sprawą wdrożenia odpowiednich wtyczek poszerza się też elastyczność sklepu. Bez trudności można w nim uruchomić bramki płatności i udostępnić użytkownikom zlecenie przelewów za towary m.in. za pośrednictwem PayU.pl albo DotPay.pl. WooCommerce daje również możliwość ewaluacji sprzedaży (opracowanie rozmaitego typu statystyk) i integracji z systemami przedsiębiorstw kurierskich.

Wdrożenie sklepu WooCommerce – specjalista zatroszczy się o jego bezpieczeństwo

Tworzenie sklepu WooCommerce zalecamy powierzyć specjalistom, którzy nie tylko dopasują wybrany szablon do konkretnych wytycznych klienta, ale również zadbają o wykorzystanie jedynie wypróbowanych, koniecznych wtyczek, bezpieczeństwo sklepu i poprawną semantykę jego kodu. W ramach sklepu WooCommerce specjaliści utworzą też blog, na którym w prosty sposób można przekazywać odbiorcom informacje o promocjach oraz nowych towarach albo zamieszczać recenzje i poradniki odnośnie oferowanych w sklepie produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]