Czy warto dodać panoramę sferyczną do profilu firmy na Facebooku?

Masz kłopot z przygotowaniem panoram sferycznych wnętrza firmy? Zleć to profesjonaliście

Zdjęcia 360 stopni to niesłychanie popularna i nowoczesna forma prezentowania pomieszczeń przedsiębiorstw czy lokali usługowych. Najczęściej widzimy je wędrując po wizytówkach Google Moja Firma oraz Google Street View, ale również natrafiamy na nie na największym portalu społecznościowym – na Facebooku. Daje on możliwość zamieszczania na tablicy firmy takiego sferycznego zdjęcia. Jak zatem możesz zastosować zdjęcia panoramiczne do reklamy Twojej marki? Zalecenia prezentujemy poniżej.

Czym charakteryzują się sferyczne zdjęcia panoramiczne?

Zdjęcia 360 stopni to sferyczne zdjęcie panoramiczne, na które jesteśmy w stanie patrzeć pod każdym kątem. Dowolne przesuwanie fotografii generuje doznanie realnej obecności w oglądanym miejscu. Zdjęcia 360 stopni na Facebooku dają możliwość oglądania lokalu, budynku bądź nieruchomości poprzez wybór kierunku, w którym patrzymy. Zdjęcia tego typu tworzy się przy pomocy dedykowanych aparatów i aplikacji. Dla użytkowników to co odróżnia je od standardowych fotografii cyfrowych jest opcja kliknięcia na takie zdjęcie, a następnie poruszanie nim w wybranym kierunku.

Panoramy sferyczne – reklamuj swój biznes

Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooka to wspaniały sposób na popularyzację Twojej firmy lub biznesu. Panoramy 360 stopni dają znaczne możliwości przedstawienia pomieszczeń biura, hotelu albo lokalu usługowego. Taka forma zdjęć jest znacznie bardziej interesująca oraz pomaga gruntownie zapoznać się z oglądanym miejscem. Umieszczenie zdjęć 360 stopni na Facebooku będzie pozytywnie oddziaływać na nasz wizerunek naszego biznesu przez klienta i zwiększy jego zaufanie do usług przez nas oferowanych, co przełoży się na znacznie wyższe prawdopodobieństwo, iż z nich skorzysta.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne warto opublikować na Facebooku przede wszystkim jeśli prowadzimy biznes, który opiera się na atrakcyjnych wnętrzach (jak przykładowo hotel bądź sale konferencyjne), ale również jeśli pragniemy nakłonić zainteresowane osoby, żeby skorzystali z naszej oferty rekrutacyjnej czy też po prostu pokazać naszym klientom biuro, w którym działamy.

Wykonanie sferycznych zdjęć panoramicznych zleć specjaliście!

Stworzenie panoramy sferycznej, chociaż w teorii jest możliwe do zrealizowania na własną rękę, jednak do celów reklamowych rekomenduje się zatrudnić wykwalifikowanego fotografa, który zajmuje się zawodowo interaktywnymi zdjęciami. Dlaczego to zalecana opcja? Zlecenie tego zadania profesjonalnemu fotografowi daje pewność stworzenia najlepszej jakości fotografii, które ponadto będą bardziej przyjazne dla widza. Sama usługa nie jest też droga ani trudno dostępna. Na stronie Google Moja firma — Street View znajdziemy wykaz fotografów zalecanych przez Google do opracowania panoram sferycznych. Na spisie tym znajdują się tylko Ci profesjonaliści, którzy sprostali wysokim wymaganiom jakościowym Google oraz opublikowali określoną ilość prawidłowych zdjęć 360 stopni.

Kontakt z nami:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]