Ciepło ucieka z mieszkania? Czas zlecić serwis okien

Jeżeli chcesz zamówić serwis okien, zajrzyj na www.serwismeteo.pl

Cyklicznie wykonywany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortem termicznym w mieszkaniu i powstrzyma utratę ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie naprawy wykona wykwalifikowany serwisant? Kiedy warto wezwać zawodowca?

Serwis okien PCV – zadbaj o komfort w swoim domu

Codziennie uchylane, otwierane oraz rozszczelniane okna są narażone na wszelkiego rodzaju wykrzywienia i uszkodzenia. Na kondycję okien oraz uszczelek negatywnie działają również warunki atmosferyczne – zmiany temperatur, opady czy światło słoneczne. Częsty serwis okien PCV i drewnianych pomoże zachować je w odpowiednim stanie przez długi okres. O ile wymianę uszczelek oraz inne łatwe czynności można zrealizować na własną rękę, o tyle do bardziej specjalistycznych prac powinniśmy wezwać serwisanta. Fachowcy świadczą szeroki wachlarz usług, które odpowiadają najczęstszym potrzebom klientów – wykonują regulację mechanizmów pracujących z trudem, redukują docisk okien w sezonie letnim, dbają o należytą izolację cieplną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Doświadczony zespół serwisu okien może również wykonać wymianę szyby w oknie.

Dlaczego warto zlecać serwis okien?

Cyklicznie wykonywany serwis okien pozwala zredukować utratę ciepła nawet o 30%, co bezpośrednio przekłada się na oszczędności na ocieplaniu i zapewnia mieszkańcom komfort termiczny. Fachowcy zadbają zarówno o okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Serwis okna to jednak nie tylko wymiana uszczelek czy wyregulowanie mechanizmów odpowiedzialnych za uchylanie i otwieranie skrzydła. Fachowiec zadba też o bezpieczeństwo lokatorów, np. poprzez zamontowanie dodatkowych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]