Catering okolicznościowy z dostawą – organizuj duże spotkania rodzinne w domu!

Catering okolicznościowy - kliknij tutaj po więcej informacji o tej usłudze.

Niebawem nadejdzie ważna dla ciebie data i chcesz celebrować ją wraz z krewnymi i kolegami. Niestety jest to spora grupa gości, których wypada nie tylko mieć gdzie usadowić, ale i podjąć ich apetycznymi daniami i trunkami. Możesz postarać się przygotować je samemu, jednakże przy większej liczbie zaproszonych ciężko jest znaleźć na to kilkanaście wolnych godzin. Co więcej to twoja impreza i pragniesz się na niej świetnie bawić, a nie udawać kelnera albo sterczeć w kuchni. Dlatego przygotowanie poczęstunku na rodzinne imprezy rekomendujemy powierzyć firmie świadczącej catering okolicznościowy.

Catering okolicznościowy – nie ma obowiązku wynajmować lokalu!

Kiedy wymienia się cateringu gros osób myśli od razu o cateringu na wesele lub imprezach biznesowych. Jeszcze do niedawna punktem honoru gospodarza było osobiste zaaranżowanie ważnych imprez rodzinnych i dopiero przy faktycznie ogromnej liczbie zaproszonych rozpatrywał on opcję zamówienia fachowego wsparcia w tym zakresie. Działo się także tak dlatego, że przez długie lata usługa cateringu nie oferowała obsługi mniejszych rodzinnych spotkań, a w szeregu przypadków nawet tych dużych, jeżeli nie było to powiązane z wynajęciem sali. Współcześnie catering okolicznościowy może zamówić każdy – wobec tego czy skorzystamy z opcji wynajmu sali czy zechcemy zorganizować zabawę w swoim mieszkaniu bądź ogrodzie, firma cateringowa jest w stanie dowieźć nam w wybrane miejsce zamówione dania.

Menu dopasowane do życzeń klienta – catering okolicznościowy

Catering okolicznościowy jest literalnie usługą zamawianą na dowolne rodzinne wydarzenie. Zawodowi kucharze bez trudu przyrządzają dania współgrające z charakterem wydarzenia, nieważne czy potrzebny ci catering na komunię, na rocznicę ślubu czy na chrzciny. Usługa cateringu okolicznościowego to również obsługa studniówek, półmetków i komersów. Poszukując firmy oferującej taką usługę zalecamy zdecydować się na taką, która będzie mogła dopasować menu do wymagań i portfela klienta, jak również wszechstronnie obsłużyć imprezę, m.in. pomagając w przystrojeniu i ułożeniu stołów czy udostępniając doświadczonych kelnerów.

Kontakt z nami:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]