Catering biurowy – nie zapomnij o nim gdy organizujesz spotkanie biznesowe

Zajrzyj tutaj i dowiedz się, kto oferuje catering firmowy.

Szkolenie, konferencja lub rozmowy biznesowe – każda pokaźniejsza firma z pewnością pewnego dnia stanie przed nieodzownością organizacji takiego eventu. Wiąże się to z przeróżnymi zadaniami, które przeważnie nie są w zakresie obowiązków realizowanych przez zatrudnione tam osoby, jak m.in. zapewnienie napojów i przekąsek dla jego wszystkich uczestników. Jeśli na organizowanym wydarzeniu mają pojawić się duże tłumy, warto zamówić na tę okazję usługę cateringu firmowego.

Catering biurowy – na czym polega taka usługa?

Sympozja i szkolenia biznesowe to spotkania, które przeciętnie trwają po 7-8 godzin, w szeregu przypadków nawet przez kilka dni z rzędu. Ich uczestnicy dostają dokładny program wykładów, pomiędzy którymi wskazane są średnio dwie-trzy niedługie przerwy, w trakcie których ciężko jest spożyć pełny posiłek w okolicznej restauracji. Z tej przyczyny niezbędne jest udostępnienie gościom drobnych przekąsek i napojów, które mogą w mgnieniu oka spożyć w czasie przerwy, a jeżeli organizator pozwoli, także zanieść na salę prelekcji. Podmioty oferujące usługę cateringu dla firm zajmują się ustawieniem stołu z gorącymi i zimnymi napojami, głównie z herbatą oraz kawą, a także z małymi przekąskami, które można spożyć bez obaw o zabrudzenie garnituru i dłoni. Usługa cateringu dla firm obejmuje też udostępnienie urządzeń do przyrządzania napojów gorących.

Czemu warto wynająć usługę bufetu kawowego?

Bufet kawowy jest niezmiernie istotna, pozwala wszak uczestnikom odpocząć po wielu godzinach głębokiej koncentracji. Co więcej jest to też szansa nawiązania rozmowy z pozostałymi gośćmi oraz przeanalizowania w luźniejszej atmosferze kwestii roztrząsanych na spotkaniu. Urządzenie z kawą i różnymi napojami, który widuje się na korytarzach firm, nie ma szans dorównać profesjonalnie przygotowanej usłudze bufetu kawowego. Partycypanci ważnych konferencji czy płatnych wykładów nie mogą przecież pić z tekturowych pojemniczków, zagryzając kupione po drodze w sklepie lub przyniesione z domu sandwicze. Zamówienie usługi profesjonalnego cateringu biurowego podniesie więc rangę szkolenia i jednocześnie pokaże, że jego organizator pomyślał również o wygodzie gości.

Kontakt z nami:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]