Biuro detektywistyczne – usługi dla firm i osób prywatnych

Usługi detektywistyczne zyskują ostatnio coraz większą popularność – dzięki nim można uzyskać dowody do spraw sądowych, znaleźć cenne informacje na temat pracowników, a także członków rodziny. Doświadczone biuro detektywistyczne świadczy kompleksowe usługi i umożliwia sprawdzenie między innymi wierności małżonka, zasadności wystawienia zwolnienia lekarskiego, warunków sprawowania opieki nad dzieckiem lub ustalenie źródeł dochodu. Firmy detektywistyczne zatrudniają doświadczonych pracowników posiadających specjalistyczną wiedzę z zakresu nowych technologii czy prawa, co pozwala na prostsze zdobycie cennych informacji.

Firma detektywistyczna – kto zazwyczaj korzysta z jej usług?

Z usług agencji detektywistycznych często korzystają osoby pragnące dowieść niewierności żony lub męża i zaprezentować je jako dowód w sprawie rozwodowej. Wielokrotnie zdarzają się również zlecenia dotyczące ustalenia miejsca przebywania małoletniego będącego ofiarą uprowadzenia rodzicielskiego. Ogromne spektrum usług oferowanych przez doświadczone agencje detektywistyczne sprawia, że z ich umiejętności korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także firmy chcące zweryfikować swoich pracowników. Jest to popularne w szczególności w przypadku zawierania umów o zakazie konkurencji albo kontraktów z tzw. klauzulą poufności, która zobowiązuje zatrudnionego do zachowania tajemnicy przedsiębiorstwa.

Biuro detektywistyczne – zleć sprawy zawodowcom

Firma detektywistyczna posiada specjalistyczny sprzęt, który umożliwia w skuteczny i szybki sposób zdobyć kluczowe informacje. Są to m.in. profesjonalne kamery, aparaty czy lokalizatory GPS. Ich pracownicy mają dodatkowo doświadczenie w analizowaniu ksiąg sądowych. Raport stworzony przez detektywa to niepodważalny dowód, który można wykorzystać w sądzie.