Bezpieczny samochód w czasie wyjazdu – parking monitorowany w Balicach

Planujesz dłuższy wyjazd i zastanawiasz się co zrobić z autem? Chcesz swobodnie dotrzeć do portu lotniczego, a po przylocie do Krakowa odjechać z niego własnym środkiem transportu? Skorzystaj z usług, które oferuje monitorowany parking w Balicach! Do kogo skierowana jest oferta i jakie udogodnienia oferuje?

Parking przy Balicach – zalety wynajęcia miejsca postojowego

Port lotniczy w Balicach jest położony na peryferiach miasta, co powoduje, że wiele osób może mieć utrudniony dojazd na miejsce odlotów. Najlepszym rozwiązaniem jest oczywiście dojazd własnym samochodem – nie trzeba wówczas męczyć się komunikacją miejską i nosić ciężkich bagaży. Co jednak zrobić z autem? Jak zatroszczyć się o jego ochronę przed intruzami? Remedium na te problemy okazuje się parking strzeżony znajdujący się niedaleko lotniska – miejsca dzieli tylko 1200 metrów, a transfer bezpośrednio do terminala zapewniany jest przez busy, które pokonują trasę w ciągu kilku minut. Warto podkreślić, że transfer jest całkowicie darmowy.

Parking w Balicach – WiFi i toalety

Parking przy porcie lotniczym Kraków-Balice posiada 250 miejsc postojowych, położonych na utwardzonym terenie. Miejsce jest oświetlone i strzeżone przez całą dobę, co zapewnia maksymalne bezpieczeństwo. Do tego pojazdy są objęte ubezpieczeniem PZU. Samochód można zostawić na cały okres wyjazdu – firma prowadzi bowiem parking długoterminowy. Na jego terenie działa bezprzewodowy internet, jak również skorzystać z łazienki. Boisz się, że po 2-tygodniowym urlopie za granicą Twoje auto nie odpali? Parking strzeżony w Balicach jest wyposażony w specjalistyczne urządzenia do uruchomienia silnika. Opłatę za postój można uiścić wygodnie przelewem internetowym lub bezpośrednio po przyjeździe.