Flobo – polska aplikacja do automatycznej obsługi należności

Na flobo.io przeczytasz wszystko, co warto wiedzieć o automatycznej obsłudze należności.

Właściciele przedsiębiorstw cały czas szukają narzędzi, które pozwolą im w prosty sposób zmniejszyć wydatki na działalność, a zarazem ograniczyć czas poświęcony na wykonywanie uciążliwych procesów biurowych. Aplikacja Flobo, będąca jedną z niewielu na polskim rynku aplikacji typu Finance Automation, umożliwia nie tylko automatyczne księgowanie przelewów, ale także automatyzuje windykację zaległych należności.

Jak funkcjonuje Flobo – robot do automatycznego księgowania przelewów

Automatyczne księgowanie przelewów za pomocą aplikacji Flobo możliwe jest dzięki zintegrowaniu tego narzędzia z rachunkiem bankowym i programem finansowo-księgowym przedsiębiorstwa. Flobo czerpie dane o wystawionych fakturach, a później kontroluje czy przyszły przelewy od klientów. Integracja z serwisem mass collect banku, w którym firma ma rachunek, umożliwia aplikacji rozpoznanie konkretnych płatników, bowiem każdy z nich ma nadany unikalny numer rachunku bankowego, na który przelewa należności. Automatyczne księgowanie faktur zdejmuje z przedsiębiorcy uciążliwy obowiązek manualnego księgowania wpłat, co pozwala mu skupić się na realizowaniu pozostałych istotnych dla powodzenia firmy działań. Aplikacja Flobo do automatycznej księgowości zaspokoi potrzeby nie tylko większych przedsiębiorstw, ale także i tych małych, które w miesiącu obsługują zaledwie sto dokumentów księgowych. Flobo dysponuje jeszcze jedną użyteczną funkcją, nadzwyczaj przydatną dla tych przedsiębiorców, którzy regularnie natrafiają na problemy z unikającymi opłat klientami – to moduł automatycznej windykacji należności.

Flobo – sprawdź czy wdrożyć ją w twoim przedsiębiorstwie

Zastanawiasz się czy aplikacja Flobo to użyteczna usługa dla Twojej firmy? Flobo proponuje kilka rodzajów automatyzacji procesów obsługi należności, z których możesz wybrać tę, która perfekcyjnie zaspokoi Twoje wymagania. Ta aplikacja bezbłędnie księguje należności abonamentowe, wobec tego świetnie sprawdzi się w uczelniach językowych lub niepublicznych, a więc tam, gdzie uczniowie wpłacają czesne. Flobo przyda się też hotelom, hostelom, a nawet biurom turystycznym – aplikacja zaksięguje wpłaty od klientów, zarówno te jednorazowe, jak i dokonywane w ustalonych transzach. A co z podmiotami świadczącym przeróżne usługi? Jeśli przedsiębiorstwo za zrealizowanie usługi żąda opłaty z góry, Flobo będzie nadzorować wpłaty do zleceniodawców i przekazywać do realizacji wyłącznie opłacone zlecenia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]