Najlepsze okna energooszczędne

Szukasz okien energooszczędnych? Skieruj się tu

Odporne na warunki atmosferyczne okna energooszczędne to podstawa, o której należy pamiętać przy ocieplaniu budynku. Najbardziej sprawdzają się okna drewniane, które w sprzedaży odnajdziemy w rozmaitych wariantach. Jak są wyprodukowane i co zapewniają?

Okna energooszczędne – wykonane z przyjaznych dla przyrody surowców

Drewniane okna wykonane są z ekologicznych materiałów – np. sosny i modrzewia. Charakteryzują się doskonałymi atrybutami, dzięki czemu dorównują produktom z plastiku. Pamiętajmy, żeby zwrócić baczną uwagę na współczynnik przepuszczalności cieplnej stolarki okiennej, zwłaszcza, jeśli ocieplamy dom przed jesienią. Zapewnia to nie tylko dogodne warunki wewnątrz pomieszczenia, ale przede wszystkim oszczędność pieniędzy. Wskaźnik przepuszczalności cieplnej musi być zachowany na idealnym poziomie (tj. poniżej 0,8 W/m2), a wtedy osiągamy komfort cieplny w budynku. Ogrzane powietrze zostaje w mieszkaniu, a przez nieszczelności nie przedostaje się wiatr .

Okna energooszczędne – postaw na zespolone okna drewniane

Podejmując się termomodernizacji zwróćmy też uwagę na kolejny istotny detal – współczynnik Rw. Zainwestujmy w zespolone okna drewniane, jeśli chcemy uniknąć hałasu z ulicy. Niesamowicie ważne są też dokładne uszczelki okienne – dzięki nim zamknięte okno nie ulegnie rozszczelnieniu. Nowoczesna technologia zapewnia pozbycie się niechcianego pogłosu i wspaniały komfort termiczny w mieszkaniu, warto więc postawić na drewniane okna energooszczędne.

Kontakt z nami:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]