Nie zadowala cię oferta meblarskich sieciówek? Postaw na meble designerskie

Jeśli szukasz mebli personalizowanych, koniecznie sprawdź https://stfurniture.com/sklep/.

Nasze mieszkania i styl, w jakim je urządzamy, potrafi sporo powiedzieć o naszej osobowości, wyczuciu estetykijak również o tym, jak postrzegamy komfort. Klientów już nie zadowala asortyment wszędobylskich meblarskich sieciówek, w których można się zaopatrzyć w standaryzowane meble, wytwarzane w setkach tysięcy egzemplarzy, identyczne dla klientów z Polski, jak i z Europy. Z tej przyczyny wypatrujemy mebli, które nie tylko będą demonstrować naszą osobowość, ale także będą bardzo funkcjonalne. Taka jest oferta polskiego studia projektowego Swallow’s Tail Furniture.

Minimalistyczne meble – wytwarzane z pasją

Marka Swallow’s Tail Furniture działa od prawie dekady i tworzy ją dwoje projektantów z Wrocławia z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży. Jednak oryginalne meble wytwarzane przez studio STF to rezultat detalicznej pracy większego zespołu, składającego się z konstruktorów, technologów oraz rzemieślników. Firma Swallow’s Tail z niezwykłą drobiazgowością podchodzi do procedury wytwarzania nowych serii produktów, poświęcając poszczególnym fazom – od pierwotnego pomysłu, przez zarys konstrukcji, aż po dobór drewna najwyższej jakości – maksimum pasji. To skrajne dopracowanie najmniejszych detali każdego nowego projektu sprawia, iż meble studia Swallow’s Tail Furniture wyróżniają się praktycznie perfekcyjnym wykończeniem. Nie zaskakuje zatem, że meble z tego studia nagrodzono mnóstwem wyróżnień branżowych i można natknąć się na nie na targach wnętrzarskich w kraju i w Europie (m.in. w Kolonii, w Paryżu czy w Łodzi).

Minimalistyczne meble studia Swallow’s Tail Furniture – gdzie je kupić?

Dowolny mebel Swallow’s Tail Furniture, także designerskie meble dla dzieci, można kupić wchodząc na stronę internetową studia. Prócz praktycznych stołów do kuchni, stolików kawowych i biurek, ten producent mebli z drewna ma w swojej ofercie też komody, krzesła oraz ławki, a także drewniane akcesoria do wnętrz (m.in. ramy do luster i tealighty). Warto zaznaczyć, iż należność za meble Swallow’s Tail Furniture można uiścić w wygodnych ratach. Minimalistyczne meble studia STF można kupić także w salonach meblowych w Europie (m.in. we Francji czy w Niemczech) oraz na terenie całej Polski (przykładowo w w Szczecinie, w Lublinie czy w Poznaniu).

Kontakt z nami:
Swallow’s Tail Furniture
ul. Olecka 23
04-980 Warszawa

Mob.: +48 664 998 811
E-mail: [email protected]