Nie tylko Tatry – kto organizuje wyprawy w góry?

Wyprawy górskie dla początkujących - w tym miejscu sprawdzisz korzystną ofertę.

Uwielbiasz zastrzyk adrenaliny i sporty ekstremalne? Jeżeli jesteś wymagającym turystą, który docenia pewne i dobrze przygotowane wycieczki w gronie wykwalifikowanych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w najlepszej odsłonie

Exploruj.pl organizuje wyprawy, które prowadzą na pasma górskie prawie każdego kontynentu. Propozycja adresowana jest do zwolenników turystyki górskiej, zarówno zakładów pracy, jak i osób prywatnych, które preferują czynny wypoczynek i mogą się pochwalić umiarkowanym doświadczeniem w podobnych ekspedycjach. Żeby uczestniczyć w wyprawie niezbędny jest zadowalający stan zdrowia, jak również świetna sprawność fizyczna. Organizowane przez nas wyprawy w góry można podzielić na trzy typy o odmiennym stopniu trudności – trasy bardzo wymagające, wymagające i o poziomie umiarkowanym. Ostatni typ to wyprawa dla podróżnych sprawnych fizycznie, które brały już udział w ekspedycjach na wierzchołki gór wyższych niż 4000 m nad poziomem morza. Wysokim stopniem trudności cechują się trasy bardzo wymagające, które kierowane są dla jednostek o ogromnych umiejętnościach i dużej wytrzymałości.

Z jakiego powodu warto zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry gwarantują niezapomniane doznania. Umożliwiają przy tym spełnienie pragnień oraz sprawdzenie się w ciężkich okolicznościach. Exploruj.pl korzysta z kompetentnych przewodników i liderów znających na wylot specyfikę górskiego obszaru, ale również entuzjastycznie dzielących się swoim doświadczeniem z partycypantami wyprawy. Potrafią oni także zmniejszyć prawdopodobne zagrożenie w skomplikowanych przypadkach. W ofercie firmy znajdują się wyprawy m.in. na pasmo Pirin, w Alpy i Himalaje.

Kontakt z nami:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]