SEO

SEO Kraków - uzupełnij swoje wiadomości!

SEO – wiadomości wstępne

SEO – akronim pochodzi od angielskich słów Search Engine Optimization, co po polsku oznacza optymalizację stron internetowych pod kątem wyszukiwarek internetowych.

Optymalizacja, a SEO

Optymalizacja wskazanej strony ma sprawić, by stała się ona łatwo dostępna dla wyszukiwarek oraz internautów. W trakcie optymalizowania strony szczególną uwagę zwraca się na zoptymalizowanie kodu, zarówno HTML, jak i pozostałych np. Kaskadowych Arkuszy Stylów, jak i treści oraz grafik.

SEO i roboty wyszukiwarek

By osiągnąć jak najlepsze efekty, warto zapoznać się z funkcjonowaniem robotów wyszukiwarek. Roboty przeszukują Internet, indeksując oraz katalogując strony i umieszczają dane w specjalnych bazach.

Linkowanie wewnętrzne na stronie www, a SEO

Prawidłowe linkowanie wewnętrzne jest gwarancją efektywnej nawigacji po stronie, zarówno dla użytkowników, jak i robotów wyszukiwarek.

White Hat SEO i Black Hat SEO

SEO dzieli się na tzw. Black Hat SEO i White Hat SEO. Black hat odnosi się zabiegów nielegalnch z punktu widzenia Google. White hat SEO jest natomiast jego przeciwieństwem i właśnie na nim powinna opierać się praca prawdziwego pozycjonera.

Kontakt z nami:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]