Zamienniki kapsułek Lavazza A Modo Mio – dla miłośników dobrej kawy

Dalsze informacje o kapsułkach A Modo Mio

Firm przetwarzających kawę są tysiące, jakkolwiek Lavazza nieustannie mieści się na liście tych najpopularniejszych. Nieliczne osoby wiedzą, iż początek firmy Lavazza sięga ostatniego dziesięciolecia XIX w. w Turynie. W owym czasie Luigi Lavazza za ekwiwalent około 20$ nabył mały obiekt handlowy, w którym prażono ziarna kawy oraz produkowano ich oryginalne mieszanki. Szybko zdobyły one serca obywateli miasta. Wiek później marka Lavazza nadal zachwyca smakiem swoich mieszanek, ustanawiając standardy także w obszarze kaw w kapsułkach.

Zamienniki kapsułek A Modo Mio – wysoka jakość i ciekawy aromat

Jednymi z często kupowanych obecnie ekspresów do kawy w kapsułkach są te z serii Lavazza A Modo Mio. Stosowane są one zarówno w wielkich biurach, jak w naszych domach. Z ich pomocą zaparzenie pachnącej, pysznej kawy trwa zaledwie moment. Właściciele ekspresów do kawy Lavazza nie muszą jednakże korzystać wyłącznie z kompozycji smaków wytwarzanych przez tę firmę. W tej chwili w sprzedaży nabyć można mnóstwo zamienników kawy w kapsułkach w systemie Lavazza A Modo Mio. Często są one nieco tańsze, ale wciąż wyróżnia je głęboki smak.

Kto oferuje zamienniki kaw w kapsułkach A Modo Mio?

Mnóstwo zamienników kapsułek do ekspresów Lavazza A Modo Mio odkryjemy w asortymencie Italian Coffee, marki która również wywodzi się z Włoch i zajmuje się dystrybucją kaw w kapsułkach do licznych modnych ekspresów tego typu. Wytwarza ona zarówno napoje kawowe będące smakowitą kompozycją arabiki (Diemme Tanzania Single Origin), jej połączeniem z robustą (Cremoso Invidia czy bezkofeinowa Genova Decaffeinato), jak i napoje o smaku orzecha laskowego (Caffè e Nocciola), popularnego włoskiego likieru (Sambuca) i organicznej kawy zbożowej (Orzo Bio).

Kontakt z nami:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]