Zadbaj o komfort klientów – neutralizatory zapachu

Jeśli chcesz nabyć odświeżacze powietrza, koniecznie sprawdź verdeavis.pl

Na to, jak nasz dom będzie oceniany przez odwiedzających go gości, wpływa nie tylko jego wystrój. Równie istotne okazują się zapachy. Niestety, nawet przy zachowaniu idealnego porządku, nie uda nam się wyeliminować z mieszkania wszelkich źródeł nieprzyjemnych woni. Mogą one pochodzić z toalety, kuchni, a także pozostałych pomieszczeń. Na szczęście wachlarz sposobów, pomogą zamaskować przykre zapachy, a nawet kompletnie je usunąć, jest w istocie szeroki. Bardzo dobre efekty zapewnia zastosowanie odświeżaczy powietrza.

Odświeżacze powietrza – koncentraty i wkłady do muszli

Neutralizatory zapachu występują w przeróżnych formach, co sprawia, że bez problemu dobierzemy je do indywidualnych wymogów. Najpopularniejsza postać, w jakiej spotyka się profesjonalne odświeżacze powietrza to koncentrat w płynie. Trzeba rozcieńczyć go wodą w odpowiedniej proporcji, a potem przelać do butelki z rozpylaczem i użyć w nieprzyjemnie pachnącym pomieszczeniu. Neutralizatory zapachu mają także inne formy – przykładowo wkładek do muszli klozetowej lub pisuaru, jak również automatycznych rozpylaczy, które uruchamiają się po wykryciu wskazanego poziomu stężenia jakiejś substancji bądź we wskazanych porach.

Neutralizatory zapachu – stosowane w dostępnych publicznie toaletach

Profesjonalne odświeżacze powietrza, w przeciwieństwie do środków opracowanych z myślą o wykorzystaniu domowym, są przeznaczone do szerszych zastosowań. Główną grupę ich nabywców tworzą firmy sprzątające. Za ich pomocą mogą w porządkowanych toaletach i innych pomieszczeniach usunąć przykre nuty. Odświeżacze powietrza są też stosowane przez inne firmy – na przykład MOP-y na autostradach, restauracje czy kluby, jak również placówki takie jak żłobki i urzędy oraz inne podmioty utrzymujące własne, dostępne publicznie toalety.

Kontakt z nami:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]