Zabezpieczenie pod siodłem – o czaprakach dla koni

Czapraki zamówisz na https://horse-trade.pl/pl/c/Czapraki/34

Czapraki dla koni to specjalne ochraniacze, które zakłada się pod siodłem, amortyzujące uderzenia i chroniące podczas jazdy. Interesuje Cię szeroki wybór akcesoriów do jazdy konnej w atrakcyjnych cenach? W sklepie Horse-Trade.pl znajdziesz czapraki najwyższej jakości.

Czapraki dla koni – konstrukcja i stosowanie

Czapraki to funkcjonalne i praktyczne ochraniacze, które dają zwierzęciu komfort, a jednocześnie osłaniają siodło przed potem konia. Dzięki użyciu stosownych tworzyw bardzo dobrze wchłaniają wilgoć, są delikatne i przyjazne dla skóry konia. Jeżeli chcesz zainwestować w wysokiej jakości czapraki, to w sklepie internetowym Horse-Trade.pl znajdziesz modele podszyte szybkoschnącym materiałem, wyprodukowane z bawełny, wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym lub posiadające siateczkę chłonącą pot koni. Dobrze zaplanowana konstrukcja gwarantuje wyjątkową wygodę użytkowania. Czapraki dostępne w naszym sklepie internetowym zostały opracowane w taki sposób, aby znakomicie dopasowywały się do anatomicznych kształtów zwierzęcia, a jednocześnie podnosiły komfort jazdy. Część modeli posiada dodatkowe, zapinane na rzepy sakwy.

Estetyczne i praktyczne czapraki dla koni – postaw na szeroki wybór asortymentu

Czapraki dla koni, które znajdują się w ofercie na stronie Horse-Trade.pl, nie tylko są nadzwyczaj funkcjonalne oraz komfortowe dla zwierzęcia, ale także estetyczne. Artykuły te można kupić w wielu kolorach i wzorach, a niektóre modele mają ozdobne hafty oraz charakterystyczne pikowanie. Czapraki dla koni można przymocować do siodła za pomocą rzepów. W naszym sklepie internetowym z pewnością znajdziesz produkt, który spełni Twoje oczekiwania!

Kontakt z nami:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]