Wesele w plenerze w pawilonie ogrodowym

Organizujesz przyjęcie w ogrodzie i głowisz się jak zagwarantować stosowne zadaszenie, które uchroni gości na wypadek załamania pogody? A może chcesz zamówić profesjonalny namiot-pawilon? Sprawdź, jakie zastosowanie mają pawilony ogrodowe i o czym trzeba pamiętać przy wybieraniu namiotu.

Zastosowanie pawilonów ogrodowych

Dostępne na rynku pawilony ogrodowe doskonale sprawdzą się podczas ważnych imprez i rodzinnych uroczystości. Zostały opracowane z myślą o rocznicach, przyjęciach typu baby shower, rodzinnych zjazdach, złotych godach, weselach w plenerze, urodzinach i innych znaczących wydarzeniach, zasługujących na odpowiednią oprawę. W sprzedaży dostępne są namioty typu gwiazda, jak również modele dwuspadowe. Pawilon ogrodowy ochrania zaproszonych gości nie tylko przed opadami deszczu, ale również przed silnym promieniowaniem słonecznym. Nowoczesny namiot-pawilon może też zapobiec kondensowaniu się wody wewnątrz pawilonu – służy do tego specjalny fartuch retencyjny. Kupić można namioty całoroczne oraz sezonowe (posiadające nieprzemakalne poszycie). Wybór właściwego modelu powinien odpowiadać indywidualnym potrzebom.

Pawilony ogrodowe – wytrzymałe i łatwe w montażu

Pawilony ogrodowe cechują się wzmocnioną konstrukcją i mogą uchować się w nienaruszonym stanie przez wiele lat, a proste składanie oraz rozbiórka pawilonu powodują, iż poradzi sobie z tym każdy, kto chociaż raz rozkładał pospolity namiot. Namiot-pawilon można ustawić na różnych rodzajach podłoży – betonowym lub trawiastym. Pawilony ogrodowe posiadają także specjalne ocynkowane stopy kotwiące, które gwarantują stabilność całego szkieletu.