Szukasz odzieży sportowej? Sprawdź ofertę dystrybutora Hummel!

Sklep sportowy - tu zawsze odnajdziecie wszystko, czego potrzebujecie!

Polacy uwielbiają sport. Większa część z nas jeździ na rowerze, uprawia jogę w swoich czterech ścianach bądź odwiedza co tydzień siłownię. Ponadto od paru lat bieganie zyskało popularność, to klasyczne i biegi na orientację, a także szereg sportów drużynowych, które teraz nie tylko podziwiamy w telewizji, ale i nierzadko uprawiamy dla przyjemności. Każdy, kto ćwiczy na co dzień na pewno zauważył, że prawidłowo dobrana strój sportowy poprawia wyraźnie nasz komfort w czasie aktywności fizycznej.

Kilka słów o marce Hummel

Zawodowi sportowcy doceniają buty, odzież oraz akcesoria sportowe duńskiej marki Hummel, która od dłuższego czasu obecna jest na polskim rynku. Historia firmy Hummel rozpoczęła się w latach dwudziestych uprzedniego wieku. Już po kilku latach działalności marka ta zaznaczyła swoją obecność na kartach historii sportu, rozpoczynając powszechną sprzedaż pierwszych korków piłkarskich. Hummel mocno kojarzony jest też z piłką ręczną – sponsoruje wiele drużyn ligowych oraz narodowych w dziesiątkach krajów świata. Ale to nie cały asortyment Hummel – sprzedaje on ponadto odzież zaprojektowaną dla takich dyscyplin sportu, jak siatkówka czy futsal, a także m.in. stroje do ćwiczeń na siłowni.

Chcesz nabyć odzież Hummel? Skorzystaj z oferty autoryzowanych dystrybutorów

W sklepach sportowych oferujących obuwie oraz odzież marki Hummel znajdziemy szeroki wybór strojów do popularnych sportów drużynowych, a więc do siatkówki, koszykówki oraz do piłki nożnej i ręcznej, w tym również zestawów odzieży dla sportowców dorosłych, jak i najmłodszych. Marka ta sprzedaje również wygodną odzież codzienną, która bez wątpienia spełni oczekiwania każdego, kto pragnie ubierać się na luzie również poza boiskiem. Jeśli zatem uwielbiasz sport, sprawdź odzież tego producenta – zdołasz zamówić ją przez internet lub kupić w stacjonarnym sklepie sportowym. Obojętnie jaka metoda kupna będzie dla Ciebie wygodniejsza, zwróć uwagę na to, żeby kupować oryginalne ubrania w sklepach prowadzonych przez licencjonowanych dystrybutorów Hummel.

Kontakt z nami:
RS Active S. Szmal R. Wasiak s.c.
ul. Zagnańska 84B
25-528 Kielce

Mob.: +48 798-558-877
E-mail: [email protected]