Słoje z kranikiem – doskonałe na imprezy dla dzieci i dorosłych

Zamów słoik z kranikiem

Od wielu lat trwa renesans mody na słoiki. Przestaliśmy traktować je jako opakowanie do nabywanych w sklepie czy też przygotowywanych na własną rękę przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do serwowania wielu napojów i deserów. Ogromną popularnością cieszą się ponadto duże Słoiki z kranikiem, posiadające wiele zastosowań. Jak możemy je wykorzystać? Gdzie przyda się słoik z kranem? Z jakiej przyczyny przynajmniej jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słoiki z kranikiem do napojów

Jednym z atutów słoików z kranikiem jest fakt, iż doskonale nadają się one do produkcji domowych trunków – np. likierów i nalewek. Słoje mają duże objętości (zwykle są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co umożliwia przygotowanie dosyć dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia umieszczenie w środku owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie pojemnika, natomiast kranik sprawia, że bez problemu przelejemy gotowy trunek do butelek, łatwo i szybko usuwając zużyty surowiec bez potrzeby stosowania wężyków i filtrów.

Słój z kranem do serwowania

Słoik z kranikiem jest doskonałą ozdobą stołu, na którym go postawimy. To powoduje, że regularnie jest on wykorzystywany do podawania napojów – zwłaszcza podczas przyjęć lub rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słoik z kranem wyśmienicie sprawdzi się również w trakcie imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Nada się do serwowania lemoniad, soków, oranżad oraz kompotów, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, drinków lub ponczu. Jego plusem jest także to, że kran uniemożliwia dostanie się do szklanki osadów i fragmentów owoców, dając klarowny napój.

Kontakt z nami:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]