Sklep dla koni – akcesoria do jazdy konnej na jedno kliknięcie

Z najnowszą ofertą sklepu jeździeckiego Kraków zapoznasz się na horse-trade.pl

Internetowe sklepy z akcesoriami do jazdy konnej przybierają na popularności, ponieważ oferują duży wybór produktów w konkurencyjnych cenach. Jednym z ciekawszych sklepów internetowych jest Horse-Trade.pl. Jakie artykuły oferuje?

Akcesoria do jazdy konnej – sklep dla koni online

Sklep jeździecki online Horse-Trade.pl oferuje zarówno artykuły jeździeckie, jak i produkty przeznaczone dla koni. Siedzibą firmy jest Kraków, a oprócz sprzedaży internetowej, spółka prowadzi również sklep stacjonarny. Wśród szerokiej oferty szczególną uwagę warto zwrócić na profesjonalną odzież dla jeźdźców – ocieplane legginsy, bryczesy, kurtki, kaski i toczki, obuwie, ostrogi, rękawiczki jeździeckie, koszulki czy czapsy. W ofercie dostępne są również derki, siodła, owijki, ochraniacze, wodze, wędzidła, czapraki oraz mnóstwo innych produktów przeznaczonych dla koni. Należy także wymienić artykuły do pielęgnacji grzywy i ogona – wysokiej jakości grzebienie, szczotki, a także profesjonalne preparaty.

Internetowy sklep jeździecki – dlaczego warto skorzystać z jego usług?

Sklep dla koni Horse-Trade.pl zapewnia swoim klientom nie tylko wysokiej jakości akcesoria jeździeckie, ale posiada w sprzedaży także produkty wyspecjalizowane, które trudno jest znaleźć w stacjonarnych sklepach sportowych. Miłośnicy jazdy konnej znajdą tutaj między innymi specjalistyczne pasze, elektrolity, witaminy i suplementy dla koni, które pozwalają zadbać o zdrowie zwierząt, wspomagając układ oddechowy, pokarmowy czy odporność. W ofercie dostępne są też minerały i witaminy na kopyta i sierść, a także smakołyki.

Kontakt z nami:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]