Samochody Renault – które części zamienne kupujemy najczęściej?

Jeśli szukasz części Renault Kraków, zobacz tutaj

Auta Renault wciąż są w Polsce popularne. Tylko w 2014 r. liczyły one 14% wszystkich samochodów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Użytkownicy lubią przeróżne ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, a także rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic. Według statystyk w 2014 roku nasi rodacy nabyli ponad trzy i pół tysiąca pojazdów Megane i 5500 modeli Scenic. Megane jest popularny z uwagi na oszczędny silnik, a Scenic – na wszędzie dostępne części do Renault. Znacznym zainteresowaniem klientów cieszyło się także Renault Clio – we wskazanym roku kupiono blisko 2,8 tyś sztuk tego modelu.

Części zamienne Renault – jakie często się psują?

Nabyłeś wymarzony auto i chcesz jak najlepiej zatroszczyć się o swoje Renault? Części eksploatacyjne do rozmaitych modeli tego koncernu motoryzacyjnego są sprzedawane w bogato zaopatrzonych sklepach www. Można w nich odnaleźć elementy podwozia, nadwozia, układu chłodzenia oraz silnika, jak i wiele innych. Z opinii klientów wynika, że najczęściej psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na awarie tego elementu skarżą się posiadacze Clio. Analogiczne kłopoty mają osoby, które nabyły Renault Megane, jednakże w tym przypadku awarii ulega też ochrona antykorozyjna.

Zamów części Renault

Systematyczne kontrole techniczne i wymiana najszybciej psujących się podzespołów eksploatacyjnych to gwarancja długiego korzystania z auta tej francuskiej marki. Dostępne w sprzedaży części są przeznaczone zarówno dla profesjonalnych warsztatów, jak i osób prywatnych, chcących własnoręcznie wymienić niedziałające podzespoły.

Kontakt z nami:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]