kontener na gruz, kontener na odpady

Rodzaje kontenerów budowlanych

Kontenery na gruz mają istotną funkcję podczas wykonywania robót budowlanych – umożliwiają legalne zutylizowanie pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i innych pracach. Jakie kontenery stalowe są dostępne na rynku? Gdzie można je kupić?

Kontener budowlany – postaw na najwyższą jakość

Na rodzimym rynku wytwórstwem pojemnych i trwałych kontenerów budowlanych zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w swojej ofercie posiada między innymi kontenery na gruz i kontenery na złom. Z tego rodzaju pojemników korzystają nie tylko firmy remontowe, ale też podmioty parające się wynajmem kontenerów na odpady budowlane, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które nie licząc resztek wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują także gruz ceglany i betonowy, złom oraz wszelkiego rodzaju odpadki po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

Na rynku znajdziemy wiele wariantów pojemników na odpady. Są muldy asymetryczne i symetryczne, kontenery otwarte, z pokrywą, kontenery stalowe, pojemniki z plandeką oraz wiele innych modeli. Pośród dostępnych na rynku kontenerów wykorzystywanych w budownictwie najchętniej używane są modele rolkowe, hakowe, a także samowyładowcze. Kontener hakowy znajdzie zastosowanie na budowie lub w zakładzie produkcyjnym. W zależności od zapotrzebowania można wyposażyć się w kontener otwarty bądź z pokrywą. Na placach budowy częstokroć wykorzystywane są też kontenery do przewozu materiałów sypkich – najczęściej są to modele samowyładowcze, gdyż można je błyskawicznie rozładować.

Kontakt z nami:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]