Profesjonalne pasty do mycia rąk

Jeśli potrzebujesz past BHP, koniecznie odwiedź ten adres

Kominiarze, rzemieślnicy, pracownicy warsztatów samochodowych czy osoby zatrudnione w zakładach przemysłowych – to zaledwie niektóre z grup zawodowych mających kontakt z substancjami, których ciężko pozbyć się ze skóry. Należą do nich głównie różnego rodzaju oleje, smary, sadze, farby, jak również, w mniejszym stopniu, opiłki i pyły. Pracodawcy takich osób są zobowiązani do dostarczenie im środków czystości pozwalających na eliminację takich pobrudzeń. Najbardziej efektywna jest pod tym względem pasta do rąk.

Pasta do rąk – działanie i jej składniki?

Pasta do rąk różni się od innych preparatów myjących stosowanych każdego dnia w naszych domach. Jako że jest używana do usuwania bardzo uporczywych zabrudzeń, powinna wyróżniać się dobrymi właściwościami trącymi. Z tego powodu producenci takich past dodają do nich drobinki minerałów lub specjalnie wyselekcjonowanych tworzyw sztucznych, usuwających zanieczyszczenia z porów skóry. Zarówno środki myjące użyte w paście BHP do rąk, jak i substancje, które one czyszczą, działają drażniąco na skórę. Dobrze więc, żeby pasta zawierała dodatkowo substancje nawilżające i łagodzące podrażnienia.

Pasta BHP do rąk – nieodzowna m.in. w warsztatach samochodowych

Jak już nadmieniliśmy, pasta do mycia rąk znajduje zastosowanie zazwyczaj w zakładach przemysłowych, usługowych i rzemieślniczych. Oczywiście przyda się też w domu – okaże się niezastąpiona w trakcie porządków lub w przydomowym „kąciku” majsterkowicza. W takich sytuacjach warto sięgnąć po małe opakowania pasty o wadze do kilkuset gramów. Warsztaty i zakłady do wyboru mają z kolei bardziej ekonomiczne opakowania mieszczące od dziesięciu do trzydziestu kg preparatu.

Kontakt z nami:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]