Poznaj nowy trend jubilerski – celebrytki

Chcesz zamówić łańcuszki celebrytki? Zobacz tutaj

Supermodne delikatne naszyjniki celebrytki z zamiłowaniem noszą młodsze i starsze kobiety. Duży wybór wzorów i materiałów, z których się je wykonuje sprawia, że każdy może znaleźć gadżet idealny dla siebie. Możemy spodziewać się, iż moda na nie szybko nie minie, gdyż celebrytki pasują do właściwie wszelkich ubiorów oraz na wszelkie okazje. Czym charakteryzuje się ta trendowa biżuteria?

Celebrytki – biżuteria gwiazd

Delikatne łańcuszki z charakterystycznymi zawieszkami stały się popularne za sprawą gwiazd show-biznesu. Wiele aktorek, celebrytek oraz piosenkarek nagle zaczęło się z nimi pojawiać, a trend ten błyskawicznie podchwyciły także „zwykłe” kobiety. Stąd nazwa tych ozdób. Naszyjniki te wykonuje się z różnych materiałów – złota, srebra, a także srebra pozłacanego, a zatem mogą je nabyć wszystkie kobiety pragnące mieć te modne ozdoby, bez względu na to, jakim dysponują kapitałem. Mnogość wariantów zawieszek sprawia, że naszyjniki celebrytki znaleźć można obecnie w każdym sklepie z biżuterią oraz dostrzec je u wielu dziewcząt i kobiet.

Celebrytki – nie tylko gadżet dekoracyjny

Celebrytka zazwyczaj nie jest wyłącznie ozdobą – zazwyczaj niesie także z sobą przesłanie, zawarte w symbolice wisiorka lub grawerze. Każda dostępna w sprzedaży zawieszka ma swe własne, unikalne znaczenie. Najpopularniejsze wzory to kółeczko pełne lub z otworem, serduszko, gwiazdka, symbol nieskończoności, żyletka i słonik. Panie zwykle wybierają je właśnie w ten sposób – nie tylko według gustu, lecz również odpowiedniej symboliki. Serce jest oczywiście symbolem miłości, kółko symbolizuje niezłomność, jest też blaszką dającą duże możliwości jeśli chodzi o grawer. Gwiazdka jest symbolem szczęścia oraz boskiej mocy, słonik – powodzenia, władzy i wiedzy. Nieskończoność oznacza stałość we wszystkim, co się robi, a żyletka jest wyrazem niepokorności oraz ponadprzeciętności.
Olbrzymią zaletą celebrytek jest fakt, iż można je nosić nie tylko do wieczorowych kreacji, ale też codziennych ubiorów, niezależnie od tego, z jakiego zostały wykonane materiału, na co wpływ ma zapewne ich bardzo subtelny charakter. Najczęściej wybiera się raczej krótkie łańcuszki celebrytki, a nawet opięte, lecz kobiety czasem noszą też dłuższe łańcuszki. Naszyjniki te można łączyć z posiadającymi podobne cechy kolczykami gwiazd oraz bransoletkami celebrytkami.

Kontakt z nami:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]