Poznaj marki najlepszych profesjonalnych skanerów 3D

Tu zamówisz skanery 3D

Asortyment CadXpert zawiera profesjonalne skanery 3D. W sklepie dostępny jest sprzęt od następujących producentów:
– Shining 3D – skanery FreeScan i EinScan,
– RS SCAN – profesjonalne, ortopedyczne skanery 3D,
– DOF (Degree of Freedom) – skanery dla techników protetyków.

Skanery 3D Shining – urządzenia od pomysłodawcy szeregu patentów

Marka Shining 3D od ponad piętnastu lat (tj. od 2004 r.) produkuje wysokiej klasy urządzenia do druku przestrzennego (skanery 3D, ale też drukarki 3D, materiały oraz usługi projektowania i produkcji). Shining 3D charakteryzuje się pionierskim podejściem, jest też pomysłodawcą wielu patentów – do 2015 roku sfinalizowali ich łącznie kilkaset (m.in. na oprogramowanie i wzory). Skanery 3D tej firmy są w szerokim zakresie stosowane w przemyśle, motoryzacji, budownictwie i wielu innych sektorach przemysłu. Sprzęt Shining 3D dąży do redukcji nakładów na produkcję, a przy tym podwyższenia efektywności i poprawy jakości.

Skanery 3D Degree of Freedom – poznaj 3 linie urządzeń

Skanery 3D marki DOF dzielą się na trzy linie:
– Swing – produkty z tej kolekcji wyróżniają się dwiema kamerami, konstrukcją (przypominają literę L), znaczną wydajnością i prędkością pomiarów oraz nieskomplikowaną obsługą. W asortymencie sklepu CadXpert znajdują się także skanery 3D HD – zastosowane w nich kamery o dużej rozdzielczości gwarantują skany w jakości HD.
– Freedom – ta linia urządzeń jest najszybsza i najbardziej czuła. Za sprawą zastosowania technologii Stable Scan Stage (SSS), która wykorzystuje ruchomą jednostkę optyczną, skan jest niesłychanie precyzyjny. Szybkie działanie, komfortowa i prosta obsługa, stabilny pomiar danych to pozostałe atuty urządzeń z linii Freedom.
– Edge – to linia urządzeń, które charakteryzują się dokładnością i szybkością. Dzięki aż sześciu dostępnych metod skanowania można jeszcze precyzyjniej dopasować możliwości sprzętu do potrzeb użytkownika. Skanery 3D będące częścią tej linii są łatwe w obsłudze, skuteczne oraz gwarantują dużą dokładność skanów. Umożliwiają skan również elementów o utrudnionym dostępie (jak np. wycisku dentystycznego), dlatego są używane w ortodoncji oraz dentystyce.

Skanery 3D od RS SCAN dla ortopedów oraz producentów obuwia

Trzecia kategoria skanerów 3D w sklepie CadXpert to urządzenie firmy RS Scan – ortopedyczny skaner 3D Tiger. Czym charakteryzuje się ten sprzęt? Unikalną prędkością działania – skanowania trwa od 5 do 15 sekund. Użycie aż dziewięciu kamer: ośmiu w kolorze i jednej monochromatycznej umożliwia znakomite odzwierciedlenie przedmiotów oraz precyzję. Urządzenie Tiger jest skierowane głównie do rehabilitantów, producentów obuwia i ortopedów. Dokładność jego działania jest stosowana do skanowania butów, wkładek i stóp.

Skanery 3D nie tylko dla największe marek

Druk 3D i skan 3D nieustająco się rozwijają, a każde kolejne usprawnienia powodują zastosowanie coraz to nowszych technik i tworzyw. To wszystko sprawia, że skanery 3D i ich koszt stopniowo obniżają się. Jeszcze nie tak dawno temu był to sprzęt, który kupowały jedynie największe korporacje, obecnie wysokiej jakości skaner 3D to wydatek, na który stać nawet nieduże przedsiębiorstwo. W ofercie CadXpert proste modele skanerów 3D są w cenie już od 7 tys. złotych (np. skaner Shining3D Einscan SE). To małych rozmiarów urządzenie o wadze nieco ponad 2 kilogramów łączy w sobie skan w połączeniu z drukiem 3D, pracuje dokładnie, szybko, a przy tym odwzorowuje wszystkie detale.

Gdzie najwygodniej kupować skanery 3D?

Czy wygodniej zamówić profesjonalny skaner 3D w sklepie online czy stacjonarnym? Za zakupami przez internet przemawia sposobność wykonania ich o każdej porze, jak również nielimitowany czas, by poważnie przemyśleć wybór sprzętu dopasowanego do naszych potrzeb. A p zakupów stacjonarnych? Sposobność obejrzenia sprzętu na żywo i skorzystanie z porady rzeczoznawców. Ale można połączyć jedno z drugim – można wybrać online wstępnie jakiś model, a następnie umówić się (mailowo, telefonicznie lub przy pomocy formularza kontaktowego) na spotkanie w showroomie CadXpert, który działa w Krakowie. Skaner 3D czy też inne urządzenie do druku przestrzennego to odpowiedzialna inwestycja, z tej przyczyny najlepiej decydować na jego kupno w oparciu o fachowe wsparcie konsultantów CadXpert. Po zakupie CadXpert zapewnia warsztaty dla użytkowników z obsługi urządzenia, pełną obsługę posprzedażową, jak również wsparcie techniczne.

Kontakt z nami:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]