Organizujesz eventy? Zamów namioty imprezowe

Nie ma nic bardziej zachęcającego do udziału w przyjęciu zorganizowanym w plenerze niż użycie namiotu imprezowego. Dzięki niemu nasi goście będą mogli cieszyć się tańcami lub pysznym jedzeniem bez strachu, że zmoczy ich deszcz lub silny wiatr rozrzuci papierową zastawę.

Jak możemy użyć namiotów imprezowych?

Na imprezy nie udajemy się wyłącznie do zamkniętych sal – doceniamy możliwość biesiadowania pod chmurką. Zapotrzebowanie na namioty imprezowe zwiększa się z każdym rokiem: wykorzystuje się je na bankietach, podczas eventów firmowych, uroczystościach weselnych. Namioty imprezowe sprawdzą się zarówno podczas kameralnego bankietu urodzinowego, jak i hucznego przyjęcia na sto osób. Dzięki możliwości dobrania rozmiaru i kształtu, namiot imprezowy jest zawsze strzałem w dziesiątkę.

Namioty imprezowe – komu przydadzą się?

Namioty na imprezy przydadzą się przede wszystkim osobom, które planują przyjęcie w plenerze: narzeczonym chcącym zorganizować niezpomniane przyjęcie ślubne, dyrektorom korporacji przygotowującym zabawę integracyjną, a także na przykład właścicielom agencji eventowych, którzy dbają o liczne imprezy zamawiane przez klientów. Namiot na imprezy to podstawowy element letniej zabawy!

Atuty namiotu na imprezy

Wytrzymałość poszycia, solidna stalowa konstrukcja, system air control zapobiegający skraplaniu się wody – oto podstawowe cechy, którymi powinny odznaczać się namioty na imprezy wysokiej jakości. Sprzedaż takich namiotów odbywa się zwykle poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy, a na stronie internetowej dystrybutora bądź producenta mamy podane dostępne rodzaje i wymiary namiotów. Szerokość namiotu wynosi od trzech do nawet ośmiu metrów, a długość – od 4 do nawet 25 metrów. Możemy również maskownice w kilku kolorach.