Niezbędnik restauratora – serwetki gastronomiczne

Szukasz papierowych serwetek? Sprawdź http://tinyurl.com/y3rscsvo

Serwetki papierowe to artykuły higieniczne, które powinny znaleźć się na wyposażeniu każdej herbaciarni, restauracji lub dowolnego lokalu serwującego żywność. Które typy serwetek są zazwyczaj wykorzystywane? Co powinno się mieć na uwadze przy ich zamawianiu?

Serwetki papierowe – zastosowanie

Serwetki papierowe są używane w różnego typu lokalach gastronomicznych – od barów szybkiej obsługi, przez lodziarnie, przedszkolne i zakładowe stołówki, domy weselne, kawiarnie, aż po puby. Te jednorazowe artykuły higieniczne są doskonałym zamiennikiem standardowych serwetek wykonanych z tkaniny, a jednocześnie pozwalają oszczędzić na kosztach ich prania i magazynowania. W sprzedaży dostępne są różnego typu serwetki papierowe – jednowarstwowe serwetki do dozowników stosowane w barach samoobsługowych oraz mocne 2-warstwowe serwetki z włókniny, które nie rozrywają się w trakcie używania, przez co doskonale spełniają swoją funkcję.

Papierowe serwetki – postaw na najwyższą jakość

Potrzebujesz zaopatrzyć swoją kawiarnię w wytrzymałe serwetki papierowe? Weź pod uwagę te, które są dozowane po jednej sztuce. Umożliwia to zmniejszenie ilości wytwarzanych śmieci oraz uzyskanie sporych oszczędności. Często kupowane są też dekoracyjne serwetki papierowe, dostępne w różnych kolorach do wyboru – są one produkowane dla lokali, w których nadzwyczaj ważne jest zachowanie najlepszego wrażenia. Wypada osobno wspomnieć o składanych papierowych serwetkach marki Tork, które cechują się niezwykłą chłonnością i trwałością. Produkty te można nabyć zarówno w wersji do tradycyjnych dyspenserów na stolik (poziomych i pionowych), jak i dyspenserów do zabudowy czy na bar.

Kontakt z nami:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]