Nietypowe gadżety ślubne – alkohol z etykietami weselnymi

Nie szukaj już więcej! Tu znajdziesz etykiety weselne.

Zwyczaj dawania prezentów na różnorodne okazje praktykowany jest od wieków i od samego jego zarzewia najchętniej wręczanym i, rzecz jasna, jednakowo ochoczo akceptowanym podarunków, jest alkohol. Wiele ludzi nie wyobraża sobie nie wziąć butelki na urodziny, osiemnastkę bądź ślub. Jak jednakże odróżnić się od reszty, w przypadku, gdy inni zaproszeni pomyślą o tym samym?

Personalizowane etykiety na wódkę – podziękuj swoim gościom

Na weselach alkohole nie tylko są rozstawione na stołach, ale też coraz częściej młoda para obdarowują swoich gości butelkami z wódką po zakończeniu przyjęcia. Taki upominek jest uważany za rodzaj podziękowania za przybycie na ślub. Jednak taka butelka z trunkiem wyskokowym może też przerodzić się w ciekawą pamiątkę, której rodzina czy znajomi nie wyrzucą nawet wtedy, po jej opróżnieniu. Wystarczy personalizować butelkę, a można uczynić to kupując etykiety na wódkę, dodając na nich informację o dniu i miejscu ślubu, wyrazy podziękowania lub imionach nowożeńców. Etykiety na butelki można nabyć w różnych odcieniach i wzorach, wobec tego bez problemu można znaleźć te, które będą współgrać ze stylem, w którym urządzane jest wesele. Sam tekst na etykiecie zależy już tylko od wyobraźni państwa młodych. Oczywiście spersonalizowane etykiety na bimber czy inne napitki wyskokowe można zastosować nie tylko z okazji wesela – są doskonałe na wyróżnienie się na imprezie imieninowej czy wieczorze panieńskim.

Etykiety na bimber – udekoruj swoje trunki

Etykietami z indywidualnym tekstem można ozdabiać flaszki z domowej piwniczki. Jeśli samodzielnie wytwarzasz wina, nalewki czy soki, a później dajesz je rodzinie lub znajomym przy rozmaitych okazjach, możesz udekorować je oryginalnymi etykietami, które znacznie podniosą estetykę pospolitej flaszki. Prócz tego butelki można również oznaczać przy użyciu wielobarwnych kapturków termokurczliwych i nakrętek.

Kontakt z nami:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]