Namioty weselne – śluby w amerykańskim stylu

Śluby na amerykańską modłę stają się coraz bardziej popularne, nic więc dziwnego, że młode pary chętnie zamawiają namioty weselne, które spełnią ich potrzeby. Organizujesz ślub w plenerze i chcesz wybrać najlepszy produkt? Przeczytaj nasze wskazówki!

Namiot na wesele a liczba gości

Popularność ślubów w plenerze sprawia, że na rynku dostępnych jest bardzo wiele namiotów na wesele, a ich różnorodność pozwala na wybranie produktów dostosowanych do indywidualnych potrzeb przyszłych małżonków. W sprzedaży można znaleźć zarówno namioty ślubne produkowane z myślą o kameralnych imprezach, jak i modele, które pozwolą na zorganizowanie wesela dla dużej liczby gości. Organizujesz niewielkie przyjęcie na działce, a może bardziej luksusową uroczystość? Jeżeli masz większe potrzeby, sprawdź dostępne w sprzedaży hale namiotowe, w których bez trudu pomieścisz wszystkich zaproszonych.

Namiot ślubny – typu gwiazda czy dwuspadowy?

Wielkość namiotu to oczywiście nie jedyny czynnik, który należy wziąć pod uwagę przy dokonywaniu wyboru. Niesłychanie istotny jest także rodzaj konstrukcji. Do najczęściej spotykanych typów należą – hale namiotowe, namioty bankietowe, namioty typu Stretch, Gwiazda, Turek, pawilony, tzw. jurty, modele z dachem spiczastym lub dwuspadowym, a także hale z plexi.

Namiot ślubny – zadbaj o komfort gości

Ważna jest również solidna budowa namiotu – najlepsze są modele skonstruowane z grubych stalowych rur i stóp kotwiących ocynkowanych ogniowo. Dużą komfort zapewnią nieprzemakalne poszycia, które osłonią też przed promieniowaniem UV oraz zapobiegną skraplaniu wody na ściankach czy wydostawaniu się ciepła z namiotu.