Namioty magazynowe – ława rozbudowa powierzchni magazynowej

Rozwój firmy zwykle wiąże się z koniecznością zwiększenia wykorzystywanej przez nią powierzchni. O ile w przypadku biur nie powinno to sprawić trudności, to te mogą pojawić się, kiedy konieczna będzie rozbudowa składów. Istnieją na szczęście skuteczne metpdy na to, by zrobić to niskim nakładem funduszy i czasu. Kiedy warto postawić na magazyny namiotowe, które mimo niskiej ceny i szybkości budowy oferują funkcjonalność i przestrzeń na poziomie stalowych lub murowanych hal.

Namiot magazynowy całoroczny

By móc korzystać z tych zalet, wybierając magazyn namiotowy upewnijmy się, że jest on przeznaczony do użytku przez cały rok. Aby dany namiot sprawdzał się zarówno latem, jak i zimą, musi być on mieć stabilną konstrukcję ze stali nierdzewnej z niezawodnym systemem instalacji jej poszczególnych elementów. Jeszcze ważniejsze okazują się właściwości materiału, z którego wykonano poszycie. Musi on radzić sobie w kontakcie z promieniami słonecznymi, ale też być wytrzymały na niszczycielskie działanie deszczu, gradu, śniegu oraz wiatru. Niezbędnym elementem wyposażenia jest także system zapobiegający skraplaniu się wody wewnątrz namiotu.

Magazyn namiotowy – jakie ma wymiary

Magazyny namiotowe dostępne w różnych wariantach, co ułatwia dobór obiektu stosownego do potrzeb danej firmy. Długość takich namiotów waha się przeciętnie od 4 do 100 metrów, zaś szerokość wynosi od 3 do 8 metrów. Warto również dodać, że w razie potrzeby w prosty sposób można rozbudować bazę magazynową, łącząc kilka namiotów w większy obiekt za pomocą specjalnego systemu.